Wykłady dla uczniów Technikum Ekonomicznego i Technikum Rachunkowości zorganizowane przez Firmę TE Connectivity

W kwietniu firma TE Connectivity przygotowała dla naszych uczniów z Technikum Rachunkowości i Technikum Ekonomisty wykłady poszerzające wiedzę o poszczególne działy księgowe. Bardzo dziękujemy:  

Paulinie Owcarz i Madgalenie Adamskiej-Chudy za przeprowadzenie szkolenia Source to Pay, czyli działu zajmującego się kontaktami z dostawcami oraz tego typu zobowiązaniami.  

Agnieszce Mitoraj-Kuzniar i Sylwii Kubiczek za przeprowadzenie szkolenia Record to Report – księga główna, czyli finanse.

Monice Malada, Judycie Lech i Virginie Soudee za przeprowadzenie szkolenia Order to Cash – dział należności i kontaktów z klientami.

Oraz Panu Tomaszowi Sawa za organizację szkoleń dla Naszych uczniów. 

AS, IM

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.