Zebranie z rodzicami w dn. 04.01.2023

 

 Zebrania z Rodzicami uczniów 04 stycznia 2023 r. (środa)

Szczegółowy harmonogram z wykazem sal: Szczegółowy harmonogram zebrań

Od godz. 17.00 – 17.45 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas I i III z wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach:

KLASA WYCHOWAWCA SALA GODZINA
1A Kowalczyk Sara B219 17:00
1E Janus Iwona A306 17:00
1G Salwińska Jolanta B217 17:00
1K Ziarko Elżbieta B215 17:00
1R Michniak Izabela A311 17:00
1T Tańcula Dariusz A319 17:00
1ET Major Joanna A215 17:00
1s Duda-Piecuch Monika A209 17:00
1w Burmer Michał A210 17:00

 

KLASA WYCHOWAWCA SALA GODZINA
3A Suder Agnieszka A208 17:00
3E Stawiarz Katarzyna A217 17:00
3R Mazgaj Lucyna A307 17:00
3G Juras Jarosław A211 17:00
3K Fluda Szymon B227 17:00
3T Pietrzak Agnieszka A212 17:00
3s Opałka Anna A214 17:00
3w Klimczyk Piotr A219 17:00

 

Od godz. 17.45-18.30 – dyżury nauczycieli poszczególnych przedmiotów (konsultacje dla rodziców WSZYSTKICH KLAS) – wykaz sal:

SALA

 

Nauczyciel Przedmiot
A107 mgr Elżbieta Bruzda

 

Edukacja dla bezpieczeństwa
A208 mgr Beata Chla

mgr Iwona Brzęk

mgr Lidia Dziadur

mgr Aneta Idzi

mgr Joanna Kaczor

mgr Małgorzata Roehlich

mgr Alicja Modzelewska

 

J. angielski

A209 Ks. Mateusz Rys

Danuta Ubik-katecheta

Mateusz Mazurek-katecheta

Krzysztof Januszkiewicz – katecheta

Religia
A210 mgr Monika Czekirda

mgr Teresa Krzeszowska-Rosiek

mgr Monika Nosal

mgr Jolanta Powroźnik

mgr Jolanta Salwińska

Przedmioty gastronomiczne
A212 mgr Robert Czekirda

mgr Jarosław Juras

mgr Dorota Kaim

mgr Piotr Klimczyk

mgr Dorota Kaim

mgr Magdalena Stępska

mgr Bartosz Szczepański

mgr Mirosław Wątroba

mgr Katarzyna Ziółkowska

 

 

W-F

A214 mgr Olga Dudek

mgr Magdalena Janowska

mgr Anna Kopacz

mgr Marzena Sobula

mgr Ewa Leśniak

J. niemiecki

 

 

A215 mgr  Beata Janczura-Karcz

mgr Agnieszka Mądrzyńska

mgr Monika Paklikowska

mgr Edyta Lis

mgr Anna Opałka

mgr Barbara Kowalska

 

J. polski

A217 mgr Anna Flanek

mgr Anna Zadęcka

mgr Agnieszka Suder

Matematyka
A219 mgr Paweł Dziura

mgr Tomasz Gąsienica

mgr Mariusz Kowalski

mgr Filip Mamczur

mgr Magdalena Dumańska

mgr Iwona Windak

 

J. angielski

A306A307 mgr Jolanta Libura

mgr Lucyna Mazgaj

mgr Renata Plata

mgr Jolanta Śmiałek

mgr Małgorzata Zielińska

 

Przedmioty ekonomiczne

A308 mgr Sara Kowalczyk

mgr Anna Szczucińska

mgr Mariusz Rybczak

Przedmioty

turystyczne

A309 mgr Monika Duda-Piecuch

mgr Iwona Michalska

mgr Dominika Matuszewska 

Przedmioty hotelarskie 
A311 mgr Ewa Kostecka

mgr Iwona Janus

mgr Izabela Michniak

mgr Żaneta Konopka

mgr Barbara Skowronek

mgr Marta Zych

 

Przedmioty ekonomiczne

A313 mgr Halina Sosin

mgr Zbigniew Watoła

mgr Anna Ziętara-Fluda

Fizyka/Informatyka
A317 mgr Grzegorz Prajsnar

mgr Jarosław Słowiak

mgr Katarzyna Słowiak

 

Geografia

A319 mgr Iwona Białek

mgr Michał Burmer

mgr Dariusz Tańcula

mgr Kinga Sajdak

Historia

WOS

B215 mgr Elżbieta Ziarko

mgr Katarzyna Stawiarz

mgr Joanna Major

Matematyka
B217 Mgr Katarzyna Greczkowska

mgr Agnieszka Pietrzak

Biologia/Chemia
B227

B231

mgr Szymon Fluda

mgr Mariusz Grzesiński

mgr Leszek Gawlik

mgr Agnieszka Janus

mgr Piotr Okarmus

mgr Janusz Niewielski

 

Przedmioty informatyczne

 

Od godz. 18.30 – 19.15 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas II i IV z wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach:

KLASA WYCHOWAWCA SALA GODZINA
2A Prajsnar Grzegorz A316 18:30
2E Zych Marta A306 18:30
2R Plata Renata A314 18:30
2G Czekirda Monika A217 18:30
2K Gawlik Leszek B217 18:30
2T Słowiak Jarosław A317 18:30
2s Stępska Magdalena A211 18:30
2w Szczepański Bartosz A214 18:30

 

Klasa Wychowawca Sala Godzina
4AP Lis Edyta A215 18:30
4EP Zielińska Małgorzata A107 18:30
4RP Kostecka Ewa A311 18:30
4TP Sobula Marzena A219 18:30
4KP Grzesiński Mariusz B227 18:30
4GP Krzeszowska-Rosiek Teresa A216 18:30
4AG Kowalski Mariusz A208 18:30
4EG Kopacz Anna A209 18:30
4RG Zadęcka Anna A210 18:30
4TG Bruzda Elżbieta B219 18:30
4KG Janus Agnieszka B215 18:30
4GG Nosal Monika A212 18:30

 

Szczegółowy harmonogram z wykazem sal: Szczegółowy harmonogram zebrań

 

 

 

Skip to content