Zebranie z Rodzicami

Od godz. 17.00 – 17.45 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas II i IV z wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach:

ZEBRANIA – SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

Od godz. 17.45-18.30 – dyżury nauczycieli poszczególnych przedmiotów (konsultacje dla rodziców WSZYSTKICH KLAS) – wykaz sal:

ZEBRANIA – SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

Od godz. 18.30 – 19.15 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas I i III z wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach:

ZEBRANIA – SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

UWAGA:

Ze względu na nieobecność wychowawców kl. 2K i 3K – zebrania z rodzicami w tych klasach w dniu 16.11.2022 są ODWOŁANE. Nowy termin zebrania zostanie podany przez wychowawców bezpośrednio do rodziców tych klas.

Zebrania z Rodzicami uczniów 16 listopada 2022 r. (środa)  Budynek Kampusu Wielickiego  ul. Marszałka J. Piłsudskiego 105

Od godz. 17.00 – 17.45 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas II i IV z wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach:

KLASA WYCHOWAWCA SALA GODZINA
1s Duda-Piecuch Monika!!! A307 17:00
2A Prajsnar Grzegorz – wtorek 15.11.2022!!! A317 18:00
2E Zych Marta A306 17:00
2R Plata Renata A314 17:00
2G Czekirda Monika A217 17:00
2K Gawlik Leszek odwołane B217 odwołane
2T Słowiak Jarosław A317 17:00
2s Stępska Magdalena A211 17:00
2w Szczepański Bartosz A214 17:00

 

Klasa Wychowawca Sala Godzina
4AP Lis Edyta A215 17:00
4EP Zielińska Małgorzata A107 17:00
4RP Kostecka Ewa A311 17:00
4TP Sobula Marzena A219 17:00
4KP Grzesiński Mariusz B227 17:30
4GP Krzeszowska-Rosiek Teresa A216 17:00
4AG Kowalski Mariusz A208 17:00
4EG Kopacz Anna A209 17:00
4RG Zadęcka Anna A210 17:00
4TG Bruzda Elżbieta B219 17:00
4KG Janus Agnieszka

(w zast Mariusz Grzesiński)

B215 17:00
4GG Nosal Monika A212 17:00

 

 

Od godz. 17.45-18.30 – dyżury nauczycieli poszczególnych przedmiotów (konsultacje dla rodziców WSZYSTKICH KLAS) – wykaz sal:

SALA

 

Nauczyciel Przedmiot
A107 mgr Elżbieta Bruzda

 

Edukacja dla bezpieczeństwa
A208 mgr Beata Chla

mgr Iwona Brzęk

mgr Lidia Dziadur

mgr Aneta Idzi

mgr Joanna Kaczor

mgr Małgorzata Roehlich

mgr Alicja Modzelewska

 

J. angielski

A209 Ks. Mateusz Rys

Danuta Ubik-katecheta

Mateusz Mazurek-katecheta

Krzysztof Januszkiewicz – katecheta

Religia
A210 mgr Monika Czekirda

mgr Teresa Krzeszowska-Rosiek

mgr Monika Nosal

mgr Jolanta Powroźnik

mgr Jolanta Salwińska

Przedmioty gastronomiczne
A212 mgr Robert Czekirda

mgr Jarosław Juras

mgr Dorota Kaim

mgr Piotr Klimczyk

mgr Dorota Kaim

mgr Magdalena Stępska

mgr Bartosz Szczepański

mgr Mirosław Wątroba

mgr Katarzyna Ziółkowska

 

 

W-F

A214 mgr Olga Dudek

mgr Magdalena Janowska

mgr Anna Kopacz

mgr Marzena Sobula

mgr Ewa Leśniak

J. niemiecki

 

 

A215 mgr  Beata Janczura-Karcz

mgr Agnieszka Mądrzyńska

mgr Monika Paklikowska

mgr Edyta Lis

mgr Anna Opałka

mgr Barbara Kowalska

 

J. polski

A217 mgr Anna Flanek

mgr Anna Zadęcka

mgr Agnieszka Suder

Matematyka
A219 mgr Paweł Dziura

mgr Tomasz Gąsienica

mgr Mariusz Kowalski

mgr Filip Mamczur

mgr Magdalena Dumańska

mgr Iwona Windak

 

J. angielski

A306A307 mgr Jolanta Libura

mgr Lucyna Mazgaj

mgr Renata Plata

mgr Jolanta Śmiałek

mgr Małgorzata Zielińska

 

Przedmioty ekonomiczne

A308 mgr Sara Kowalczyk

mgr Anna Szczucińska

mgr Mariusz Rybczak

Przedmioty

turystyczne

A309 mgr Duda-Piecuch Monika

mgr Iwona Michalska

mgr Dorota Owczarek(L-4)

Przedmioty hotelarskie 
A311 mgr Ewa Kostecka

mgr Iwona Janus

mgr Izabela Michniak

mgr Żaneta Konopka

mgr Barbara Skowronek

mgr Marta Zych

 

Przedmioty ekonomiczne

A313 mgr Halina Sosin

mgr Zbigniew Watoła

mgr Anna Ziętara-Fluda

Fizyka/Informatyka
A317 mgr Grzegorz Prajsnar

mgr Jarosław Słowiak

mgr Katarzyna Słowiak

 

Geografia

A319 mgr Iwona Białek

mgr Michał Burmer

mgr Dariusz Tańcula

mgr Dorota Czajowska

mgr Bożena Petryszak

Historia

WOS

B215 mgr Elżbieta Ziarko

mgr Katarzyna Stawiarz

mgr Joanna Major

Matematyka
B217 Mgr Katarzyna Greczkowska

mgr Agnieszka Pietrzak

Biologia/Chemia
B227

B231

mgr Szymon Fluda

mgr Mariusz Grzesiński

mgr Leszek Gawlik

mgr Agnieszka Janus

mgr Piotr Okarmus

mgr Janusz Niewielski

 

Przedmioty informatyczne

 

Od godz. 18.30 – 19.15 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas I i III z wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach:

 

 

KLASA WYCHOWAWCA SALA GODZINA
1A Kowalczyk Sara B219 18:30
1E Janus Iwona A306 18:30
1G Salwińska Jolanta B217 18:30
1K Ziarko Elżbieta B215 18:30
1R Michniak Izabela A311 18:30
1T Tańcula Dariusz A319 18:30
1ET Major Joanna A215 18:30
1w Burmer Michał A210 18:30
KLASA WYCHOWAWCA SALA GODZINA
3A Suder Agnieszka A208 18:30
3E Stawiarz Katarzyna A217 18:30
3R Mazgaj Lucyna A307 18:30
3G Juras Jarosław A211 18:30
3K Fluda Szymon – odwołane B227 odwołane
3T Pietrzak Agnieszka A212 18:30
3s Opałka Anna A214 18:30
3w Klimczyk Piotr A219 18:30
     
           

 

Szczegółowy harmonogram z wykazem sal znajduje się także na stronie internetowej szkoły https://www.pckziu-wieliczka.pl/

 

Skip to content