Wycieczka zawodowa do Hotelu Wyspiański ***

Uczniowie klasy hotelarskiej 1A wybrali się do Hotelu Wyspiański *** w Krakowie na wycieczkę zawodową wraz z nauczycielami p. Sarą Kowalczyk oraz p. Marzeną Sobulą w grudniu 2022r.

Dzięki uprzejmości kierownika działu sprzedaży i marketingu. p. Dominiki Matuszewskiej, uczniowie hotelarstwa mogli poznać historię hotelu, porównać różne typy i standardy pokoi, a także zaplecze konferencyjne, którym dysponuje hotel. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie są obowiązki na poszczególnych stanowiskach w hotelu, jak wygląda codzienna pracy służby pięter oraz pracowników z działu gastronomii.

Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się na czym polegają działania marketingowe w hotelu, ustalanie cen i budżetu oraz wyznaczanie realnych celów sprzedaży dla hotelu. Uczniowie z pewnością wynieśli wiele inspirujących informacji z tego spotkania.

Wycieczka zakończyła się integracją w Żywym Muzeum Obwarzanka gdzie uczniowie mieli okazję odkryć wszystkie tajemnice smacznego symbolu Krakowa, a także poznać unikatowy proces jego produkcji. Po zakończeniu pokazu każdy wyszedł z głową pełną wiedzy, trzymając w ręku własnoręcznie wykonanego obwarzanka.

Skip to content