Szkolenie w Grecji dla klas turystycznych: Animator RAINBOW

Uczniowie klasy turystycznej 2T powrócili ze szkolenia w Grecji. Tygodniowe szkolenie na Animatora Czasu Wolnego dla naszych uczniów, zostało zorganizowane i opłacone przez Biuro Podróży Rainbow. W szkoleniu uczestniczyli: Wiktoria Stanclik, Piotr Kania, Zuzanna Malarczyk, Adrian Staszak i Aleksander Kasprzyk.

Szkolenie na destynacji zagranicznej odbyło się w 4* resorcie Chrousso Village w Grecji na półwyspie Chalkidiki, gdzie uczniowie mieli zapewniony transport, zakwaterowanie, wyżywienie All Inclusive oraz profesjonalne zajęcia prowadzone przez trenerów Akademii Rainbow. Tydzień szkoleniowy zakończył się egzaminami dla przyszłych animatorów.

W semestrze zimowym szkolenia odbywały się w Turcji w 5* resorcie i uczestniczyło w nich 4 uczniów. Ogółem w bieżącym roku szkolnym na szkolenia zagraniczne zakwalifikowało sięłącznie 9 osób.

Szkolenie na destynacji zagranicznej jest ostatnim etapem rekrutacji na Animatora Czasu Wolnego w sezonie letnim 2023. Po zakończeniu wszystkich szkoleń uczniowie otrzymują propozycje pracy w krajach takich jak: Grecja, Cypr, Włochy, Bułgaria czy Chorwacja .

Czekamy na wyniki rekrutacji i życzymy powodzenia.