„Rób to co kochasz!” Projekt przeciwdziałania przestępczości wśród młodzieży.

„Rób to co kochasz!”

Takie hasło przewodziło na dzisiejszym spotkaniu młodzieży z raperem Arkadio z towarzyszeniem DJ Dugiego oraz Adriana „Dzika” Wieczorek . W spotkaniu wzięło udział blisko 1000 uczniów naszej szkoły w 3 turach.
Arkadio- polski raper, mówca który w swojej przeszłości nie miał latwo- używki, narkotyki, kiepskie towarzystwo i kradzieże. Podczas spotkania opowiedział historię swojego życia, o trudnych relacjach z ojcem, o tym że chciał imponować kolegom przez co wpadł w konflikt z prawem. Wydawało mu się że nad wszystkim panuje i że może się odciąć od tego towarzystwa i kłopotów bardzo szybko, ale to nie było takie proste. Jego brat pomógł mu znaleźć nowy kierunek którym powinien podążać. Na szczęście odnalazł drogę do lepszego życia- wydał 8 płyt, występuje z wieloma gwiazdami estrady, był ambasadorem ŚDM 2016 w Krakowie oraz stara się jak to mówi sam „zajawić” młodzież aby szukały w swoim życiu swojej drogi i żyły w zgodzie ze sobą, opierając się na swoich pasjach i talentach, czyli robili to co kochają.

Spotkanie miało charakter słowno-muzyczny. Arkadio- opowieść o swoim życiu przeplatał swoimi utworami muzycznymi do których mogliśmy zobaczyć również klipy.

Dodatkowo uczestnicy spotkań RTCK mogą otrzymać bezpłatna pomoc terapeutyczna poprzez:
Kontakt zaufania:
kontakt telefoniczny pod numerem:
575 580 680
oraz korespondencyjny, pisząc na adres mailowy:
terapeuta@rtck.pl

Obecne terminy dostępności terapeuty*:
wtorki od godziny 18:00 do 20:00,
środy od godziny 12:00 do 14:00,
piątki od godziny 10:00 do 12:00.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

Skip to content