Hotelarze z wizytą w Centrum Konferencyjnym i Hotelu Mercure

Klasa Hotelarska 2A udała się do Hotelu Mercure  i Centrum Konferencyjnego Fabryczna w Krakowie w ramach wizyty zawodoznawczej,  wraz z nauczycielkami p. Dominiką Matuszewską i p. Sarą Kowalczyk w dniu 28.02.2023. Centrum Konferencyjne Fabryczna, to całkowicie nowa, przestrzeń dedykowana organizacji m.in. wydarzeń biznesowych, sympozjów naukowych, ale i eventów o charakterze rozrywkowym.

Dzięki uprzejmości Sales Manager Centrum Konferencyjnego Fabryczna 13, p. Karoliny Bednarz, uczniowie mogli dowiedzieć się jak funkcjonuje najnowocześniejsze centrum konferencyjne w Krakowie oraz jak organizuje się konferencje i różnego rodzaju eventy. Uczniowie zostali oprowadzeni  po 5 salach konferencyjnych których powierzchnie można dowolnie łączyć w celu dostosowania do potrzeb wydarzenia.

Po obejrzeniu Centrum Konferencyjnego Fabryczna młodzież udała się na zwiedzanie Hotelu Mercure Krakow Fabryczna City, który  należy do sieci Accor. Uczniowie zostali  oprowadzeni po Centrum Fitness z basenem, przepięknej restauracji oraz jednym z pokoi Hotelowych. Poznali jego wyposażenie, standard I okazałe wnętrze.

Podczas oprowadzania przyszli hotelarze przyswoili dużo nowej wiedzy i umiejętności, poznali też więcej możliwości  związanych z pracą w hotelarstwie. Uczniowie byli też pod wrażeniem szerokiego zakresu usług,  jakie może świadczyć  hotel i centrum konferencyjne.

Skip to content