CASTING RAINBOW – ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Uczniowie klas turystycznych i hotelarskich zakończyli udział w Castingach na Animatora czasu wolnego organizowanych prze Biuro Podróży Rainbow w Krakowie, Katowicach i Warszawie, które zakończyły się 13.03.2022.

Nasi uczniowie przeszli pierwszy etap rekrutacji i odnieśli duży sukces otrzymując propozycje tygodniowego szkolenia z Akademią Rainbow już po pierwszym castingu:

Julia Świąder (2T), Agnieszka Kotarba, Michał Grela, Kuba Dziura (3TP), Dagmara Górka (3TG), Aleksandra Tymczyszyn (4A)

Casting Rainbow jest to pierwszy etap rekrutacji: badanie przydatności kandydata do pracy na stanowisku animatora na destynacjach zagranicznych. Casting składa się z 3 części: analiza CV , przeprowadzenie gry/zabawy z grupą oraz rozmowy w języku angielskim.

Kolejnym etapem rekrutacji jest tygodniowe profesjonalne szkolenie prowadzone przez Akademię Rainbow. W przeszłości uczniowie naszej szkoły odbywali takie szkolenie na greckim półwyspie Chaldikiki, w 4-gwiazdkowym resorcie. Cały wyjazd był sponsorowany przez Rainbow: przelot samolotem, wyżywienie, zakwaterowanie w hotelu 4* oraz profesjonale szkolenie na destynacji zagranicznej.

Gratulujemy sukcesu !!!

Zapraszamy do galerii

Skip to content