Animator RAINBOW – klasy turystyczne i hotelarskie na II etapie rekrutacji

Uczniowie klas turystycznych (2T, 3TP, 3TG) i hotelarskich (4A) w maju wzięli udział w profesjonalnym, tygodniowym szkoleniu sponsorowanym przez  Biuro Podróży RAINBOW, przygotowującym do pracy animatora czasu wolnego na destynacji zagranicznej.

Szkolenia Akademii Rainbow trwały przez cały miesiąc maj a nasi uczniowie odbywali je w różnych terminach: Julia Świąder (2T), Agnieszka Kotarba, Michał Grela, Kuba Dziura (3TP), Dagmara Górka (3TG), Aleksandra Tymczyszyn (4A). Uczniowie klas turystycznych i hotelarskich mają okazję stawiać pierwsze kroki w animacji podczas zajęć animacyjnych na lekcjach, kursach organizowanych w szkole i podczas obsługi wydarzeń szkolnych.

Szkolenie to ostatni etap rekrutacji, przygotowujący do pracy animatora czasu wolnego na destynacji zagranicznej. Obejmuje ono  pracę animatora w praktyce, zagadnienia teoretyczne i rozwiązywanie trudnych sytuacji. Szkolenie kończy się egzaminem oraz rozmową indywidualną z kandydatem.

Wybrani Kandydaci dostają ofertę pracy jako animator czasu wolnego RAINBOW na destynacji zagranicznej w krajach takich jak Grecja, Turcja, Bułgaria, Czarnogóra, Cypr, Hiszpania. Cały wyjazd jest wówczas sponsorowany przez Rainbow: przelot samolotem, wyżywienie oraz zakwaterowanie, a oprócz tego młodzi animatorzy otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę.

Czekamy na wyniki naszych kandydatów na animatora!

Zapraszamy do galerii

Skip to content