Animator RAINBOW – II etap rekrutacji dla klas turystycznych

Casting na Animatora RAINBOW dla klas turystycznych – I etap rekrutacji

Uczniowie klas turystycznych i hotelarskich zakończyli udział w Castingach na Animatora czasu wolnego organizowanych prze Biuro Podróży Rainbow w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie, które zaczęły się w listopadzie 2022 a zakończą się w lutym 2023 w Katowicach.                                 

Część osób przeszła już pierwszy etap rekrutacji, otrzymując propozycję tygodniowego szkolenia w Turcji z Akademią Rainbow. Szkolenia w Turcji odbywają siew sesji zimowej oraz wiosennej. Na szkolenie zakwalifikowały się następujące osoby:

2T – Piotr Kania, Wiktoria Stanclik

2G – Anna Magdziarz, Emilia Król

3T – Barbara Kiszka, Samanta Rusin

Casting Rainbow jest to pierwszy etap rekrutacji: badanie przydatności kandydata do pracy na stanowisku animatora na destynacjach zagranicznych. Casting składa się z 3 części: analiza CV, przeprowadzenie gry/zabawy z grupą oraz rozmowa w języku angielskim.

Kolejnym etapem rekrutacji jest tygodniowe profesjonalne szkolenie prowadzone przez Akademię Rainbow w Turcji w 5-gwiazdkowym resorcie Side Star Resort Hotel. Cały wyjazd jest sponsorowany przez Rainbow: przelot samolotem, wyżywienie, zakwaterowanie w hotelu 5* oraz profesjonalne szkolenie na destynacji zagranicznej.

Gratulujemy sukcesu !!!

Zapraszamy do galerii

Skip to content