Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/08/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

21.10.2011 r. - Powstanie i rozwój faszyzmu w Europie

21.10.2011 r. uczniowie klas 2e i 3h, pod opieką pani Jolanty Śmiałek i pana Dariusza Tańculi, wzięli udział w XXII spotkaniu z cyklu „MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA” p.t. „Powstanie i rozwój faszyzmu w Europie”. Zajęcia edukacyjne, które odbyły się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wieliczce, zorganizowała i prowadziła pani mgr Jadwiga Duda, kierownik Działu Regionalnego wielickiej Biblioteki. Głównym punktem spotkania była niezwykle interesująca prelekcja kapitana mgr Stanisława Szuro, podczas II wojny światowej członka ZWZ-AK, więźnia politycznego w latach 1946-1956, członka Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego w Krakowie, emerytowanego nauczyciela historii.

 

GALERIA

Komunikaty

 • SEKRETARIAT

  w okresie wakacji przyjmuje interesantów w godz 9-13

  2

  07.2018

 • Klasa 1T - dodatkowe

  zajęcia przed egzaminem poprawkowym z matematyki u p. E. Ziarko - 20 sierpnia godz 9.30. Kolejne terminy podane na pierwszym spotkaniu.

  20

  08.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie