Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

08/08/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Orient Expresem do Stambułu i dalej - przystanek Wietnam (17.11.2011)

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zorganizowała 17 listopada b.r. kolejne spotkanie z cyklu „Orient Expresem do Stambułu i dalej”. Tym razem przewodnikiem naszej wędrówki po Azji Południowo- Wschodniej była Zofia Czerwińska. Tytuł spotkania „Wietnam – czym się to je? Pałeczkami!”.

Zofia Czerwińska, góralka ze Szczawnicy, studentka Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ciekawa świata i ludzi, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Przez wiele lat trenowała kajakarstwo górskie, jest pilotem wycieczek oraz instruktorem narciarstwa zjazdowego, uwielbia góry, wspinaczkę skałkową i nurkowanie. Lubi aktywnie wypoczywać, a w wolnej chwili przeczytać ciekawą książkę. Niedawno wróciła z 3,5-miesięcznej podróży po Azji południowo – wschodniej.

Jak sama mówi: Każdy kolejny dzień był niespodzianką, ilość wraże i przygód przekroczyła najśmielsze oczekiwania, żyłyśmy chwilą, czasami w przeciągu sekundy zmieniałyśmy plany, kusiłyśmy los, pakowałyśmy się w kłopoty. Było tak, jak sobie wymarzyłyśmy a nawet lepiej.

Niezwykle ciekawej relacji podróżniczej wysłuchały uczennice klasy 2T: 

Katarzyna Bobek, Wioletta Cichy, Magdalena Jakubek, Aleksandra Jania, Alicja Kara, Katarzyna Kasprzyk, Izabela Kołodziej, Katarzyna Krzywda.

Komunikaty

 • REKRUTACJA składanie zaświadczeń

  Do dnia 4 sierpnia (wtorek) - system elektroniczny lub urna rekrutacyjna. Szczegóły w dziale Rekrutacja.

  4

  08.2020

 • SEKRETARIAT CZYNNY

  od godz 9 do 13

  31

  08.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie