Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

28/07/2021

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Akademia CISCO

 

Witamy na szkolnej stronie Akademii CISCO

Program Akademii Sieci Komputerowych (Cisco Networking Academy Program) jest cyklem szkoleń dotyczących technologii sieciowych, organizowanym pod patronatem i przy współpracy z firmą Cisco Systems - wiodącym producentem urządzeń sieciowych.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom jakie stawia obecny rozwój technik teleinformatycznych i edukacyjnych Technikum Informatyczne w Wieliczce uzyskało uprawnienia i jest lokalną akademią programu Cisco Networking Academy dzięki której możemy szkolić i wydawać międzynarodowe certyfikaty uczniom naszej szkoły. Program jest adresowany do uczniów całego Zespołu Szkół w Wieliczce zainteresowanych technologiami sieciowymi i chcących zdobyć certyfikat liczący się na całym świecie.

CISCO od lat jest uznanym i największym na świecie producentem profesjonalnych rozwiązań sieciowych i ośrodkiem szkolącym w zakresie sieci komputerowych. W wielu (prawie wszystkich) firmach z branży IT słowo CISCO jest tak "magiczne", że otwiera drzwi kariery a osoby z certyfikatami są specjalistami z ponadprzeciętną i specyficzną praktyczną wiedzą informatyczną. W europie i USA wiele uczelni z kierunkami informatycznymi uznaje certyfikat CISCO jako jeden z najważniejszych.

Teraz również w naszej szkole, można przystąpić do kursu i uzyskać certyfikat. Niewątpliwie ucieszy to uczniów, którzy w przyszłości chcą poświęcić się informatyce. Cieszymy się ogromnie, że mamy możliwość szkolenia w tym zakresie.

Instruktorzy szkolnej akademii CISCO:
Mariusz Grzesiński
Szymon Fluda
Leszek Gawlik

 

 

 

Komunikaty

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań do lekarza medycyny pracy (do dn. 26.07.2021)

  26

  07.2021

 • SEKRETARIAT NIECZYNNY

  w dniu 27.07.2021 (szkolenie pracowników).

  27

  07.2021

 • REKRUTACJA -

  potwierdzenie woli nauki w naszej szkole

  30

  07.2021

 • SEKRETARIAT SZKOŁY

  w okresie wakacyjnym czynny w godz. 9 - 13

  31

  08.2021

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie