Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

28/07/2021

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

28

01.2021

Złota Szkoła w rankingu PERSPEKTYW

Z ogromną przyjemnością informujemy o wynikach kolejnej, 23 edycji, ogólnokrajowego rankingu szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Perspektywy. W tegorocznym rankingu nasze Technikum uplasowało się na 60 miejscu w Polsce (na 1743 Technika notowane w rankingu w całym kraju) i 10 miejscu w Małopolsce (na 111 notowanych w województwie). Szkoła uzyskała tym samym tytuł „Złotej Szkoły” 2021r. Ranking pokazał wyraźnie, iż nasi uczniowie są bardzo dobrze przygotowani do egzaminów zawodowych oraz maturalnych, co potwierdzały nasze wyniki na tle innych Techników w Polsce i Małopolsce prezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną a w Rankingu Maturalnym Techników dało nam 57 pozycję w kraju. Uzyskanie tak wysokich wyników możliwe było tylko poprzez codzienną, żmudną pracę nauczycieli naszej szkoły wspartą nowoczesną, w pełni wyposażoną bazą Kampusu Wielickiego oraz udziałem w wielu projektach unijnych podnoszących kwalifikacje zawodowe uczniów i nauczycieli. Serdecznie gratuluję nauczycielom przygotowującym do egzaminów maturalnych i zawodowych oraz całemu gronu pedagogicznemu za pomoc i wsparcie uczniów, zwłaszcza w tak trudnym okresie pandemii.

 

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań do lekarza medycyny pracy (do dn. 26.07.2021)

  26

  07.2021

 • SEKRETARIAT NIECZYNNY

  w dniu 27.07.2021 (szkolenie pracowników).

  27

  07.2021

 • REKRUTACJA -

  potwierdzenie woli nauki w naszej szkole

  30

  07.2021

 • SEKRETARIAT SZKOŁY

  w okresie wakacyjnym czynny w godz. 9 - 13

  31

  08.2021

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie