Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/03/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

15

02.2018

Zimowe oprowadzanie w Muzeum Narodowym w Krakowie

Ferie zimowe w pełni! Ten miły czas można spędzić na wiele sposobów. Nie najgorszym pomysłem jest zapoznanie się z kolekcją dzieł zgromadzonych w oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie.

Z takiego założenia wyszły uczennice Patrycja Dubiel (2F) i Gabriela Kmiecik (4F) zwiedzając 13 lutego Pałac Biskupa Erazma Ciołka, w którym prezentowane są dwie stałe wystawy: Sztuka Dawnej Polski. XII-XVIII wiek oraz Sztuka Cerkiewna Dawnej Rzeczypospolitej.

Odbiór wspaniałych dzieł sztuki ułatwił fakt, że bilet kosztuje jedynie 1 zł, a oprowadzanie zawarte jest w tej cenie. Przed Patrycją i Gabrielą jeszcze kilka wycieczek do różnych oddziałów Muzeum Narodowym w Krakowie. Muszą się spieszyć – darmowe oprowadzenie tylko do końca lutego. Szczegóły na stronie MNK (http://mnk.pl).

Galeria

 

Dodano przez: - o 16:00

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie