Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

01/06/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

14

04.2019

Wyjazd szkoleniowy do Budapesztu dla klas turystycznych i hotelarskich

Budapeszt – jedno z najpiękniejszych miast Europy był celem wyprawy uczniów klas turystycznych 2T i 2BT. Podczas wycieczki uczniowie wcielili się w rolę przewodników miejskich. Każdy mógł spróbować swych sił prowadząc grupę w labiryncie miejskich ulic czy z pasją przedstawić zabytek, niezwykłą historię czy dzielnicę miasta.
W dniach 10-13.04.2019 przemierzyliśmy węgierską stolicę wzdłuż i wszerz wykorzystując metro, tramwaje, autobusy, a nawet statek. Na trolejbus nie wystarczyło już czasu…
Program zwiedzania jak zwykle był bardzo napięty, dzięki czemu udało się zobaczyć zarówno atrakcje z pierwszych stron turystycznych folderów oraz te niszowe, które masowy turysta zazwyczaj omija.
Trzeba uczciwie przyznać, iż część uczniów zaprezentowała się bardzo dobrze i widać, że posiada predyspozycje do pracy w turystyce - czego serdecznie im życzymy. Zapraszamy do obejrzenia galerii z wycieczki do Budapesztu.

 

Dodano przez: DarekZ - o 00:00

Komunikaty

 • Sekretariat szkolny czynny

  w godz 8-13 (do odwołania)

  12

  03.2020

 • UWAGA - zdalne nauczanie

  od 25.03.2020 do 24.05.2020

  25

  03.2020

 • REKRUTACJA - zmiana terminu

  kładania wniosków. Szczegóły w dziale REKRUTACJA

  11

  05.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie