Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

24/08/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

3

02.2019

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w PCKZiU - podsumowanie

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 13 stycznia 2019 roku. Również uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej. Celem tegorocznego WOŚP było zebranie funduszy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Ponad 70 wolontariuszy w Wieliczce, w tym uczniowie z naszej szkoły, zbierało fundusze dla WOŚP, aby doposażyć placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Łącznie wolontariusze z Wieliczki, wliczając dochody z aukcji, zebrali kwotę około 60.000 złotych.

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie oraz poświęcony czas!

Dodano przez: - o 23:05

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • Zebranie Plenarne Rady Pedagogicznej

  29 sierpnia (czwartek) godz 11.00

  29

  08.2019

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego:

  Klasy drugie, trzecie i czwarte-godz. 10.00 Klasy pierwsze - godz. 11.00

  2

  09.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie