Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

20/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

18

06.2019

Uczniowie Klas Turystycznych pracują w Turcji i Grecji dla Biura Podróży RAINBOW

Uczniowie i absolwenci klas turystycznych rozpoczęli już pracę jako Animator oraz Rezydent RAINBOW na destynacjach zagranicznych: GRECJA i TURCJA. Natalia Leśniak (kl. 3T) jest animatorem na greckiej wyspie Skopelos, gdzie powstał film „Mamma Mia”, Elios Hotel ***. Natomiast Matusz Jaglarz (kl. 4T) po zeszłorocznym sezonie jako animator, otrzymał awans na stanowisko rezydenta i 6-miesięczny kontrakt w Turcji, region Alanya, Riwiera Turecka.

Akademia RAINBOW opłaca młodym pracownikom przelot w obie strony, zakwaterowanie i wyżywienie;dodatkowo otrzymują oni miesięczne wynagrodzenie. Uczniowie najpierw ukończyli tygodniowe szkolenie w Grecji, sponsorowane przez Biuro Podróży Rainbow, po którym otrzymali propozycje pracy w sezonie wakacyjnym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii :)

 

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie