Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/05/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

12

03.2019

Uczennice klas informatycznych w siedzibie Cisco

We wtorek, 05.03.2019 r. w siedzibie Cisco w Krakowie odbyła się konferencja towarzysząca wydarzeniu Woman of Impact. Była to szansa, aby usłyszeć od kierowników i liderów Cisco, a także inspirujących mówców, w jaki sposób możemy odkryć i rozwinąć swoje możliwości. Można było uzyskać tam praktyczne porady i inspirację, aby wykraczać poza schemat i podjąć odważne działania, by odkryć swoją ścieżkę kariery.
Miałyśmy okazję wziąć udział we wspaniałej wycieczce po siedzibie Cisco (w tym do niektórych obszarów o ograniczonym dostępie!), a także możliwość dołączenia do głównej konferencji z innymi gośćmi i pracownikami korporacji. Jedną z najbardziej inspirujących osób jakie dane nam było poznać w trakcie eventu była promotorka głównej myśli projektu Woman of Impact. Zainspirowała nas ona niesamowitą charyzmą, sposobem bycia czy też historią jak dzięki ambicji i pasji dane jej było dzielić się swoją wizją świata.
W międzyczasie jako goście zostałyśmy uraczone smacznym i pożywnym, korporacyjnym lunchem.
Pod koniec mogłyśmy dowiedzieć się o warunkach przyjęcia, stażu oraz jak wyglądają realia pracy w Cisco.

Dodano przez: DarekZ - o 00:00

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie