Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/03/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

8

05.2018

Szkolny Konkurs Geograficzny „MISTRZ MAPY 2018”

W dniu 19.04.2018 w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Geograficzny „Mistrz Mapy 2018”. W konkursie uczestniczyło 28 uczniów naszej szkoły. Uczniowie zmagali się z zadaniami dotyczącymi lokalizacji obiektów geograficznych na mapie Polski i Świata. Pragniemy poinformować, iż zwycięzcą konkursu została uczennica klasy 2F Kinga Gawor zdobywając 60 pkt. (max. 70 pkt.), tuż za Kingą uplasowała się uczennica klasy 2E Ewa Pająk (59 pkt.), natomiast trzecie miejsce uzyskała uczennica klasy 3BT Klaudia Słodykiewicz (52 pkt.).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom konkursu za zaangażowanie i zapraszamy wszystkich chętnych na kolejną edycję konkursu, która odbędzie się już w przyszłym roku szkolnym. Nauczyciele przedmiotów przyrodniczo – geograficznych.

Dodano przez: MariuszG - o 21:48

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie