Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/05/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

8

10.2018

Szkolne Koło Historyczno - Krajoznawcze BASZTA - XIII Polach Chwały

Pola Chwały to jedna z największych imprez historyczno-militarnych w Polsce. Jest organizowana w Niepołomicach przez miłośników historii i wojskowości, których pasje realizują się na różne sposoby. Jedni z nich odtwarzają historyczne oddziały wojskowe, szyją mundury i rekonstruują bitwy, inni robią makiety lub plansze do gry.

 W sobotę, 29.09.2018 r. Szkolne Koło Historyczno Krajoznawcze BASZTA zorganizowało wyjazd młodzieży do Niepołomic, by wziąć udział w tej ciekawej imprezie. Uczestnicy w ramach kilkugodzinnego spaceru odwiedzili kilkadziesiąt stanowisk grup rekonstrukcyjnych spośród których bardzo interesujące wydały się pokazy antycznej grupy „Hellas et Roma”, średniowiecznej „Drużyna Wojów Bolesława”, ale najciekawsza była prezentacja wojs powietrznodesantowych.

W imprezie, pod opieką nauczyciela historii pana Dariusza Tańculi, udział wzięli następujący uczniowie:

 

Mateusz Poluk, Kamil Rys, Oskar Urych (1E), 

Mikołaj Gawlik, Agnieszka Grabowska,  Natalia Gumułka,  Klaudia Kalemba,  Magdalena Kijewska,  Zuzanna Kucharska, Zuzanna Noga, Szymon Nowak (1F),

Aleksandra Idryan,  Adrian Król,  Piotr Stachura (2F), 

Roksana Baran, Katarzyna Klęsk, Karolina Łukasik, Joanna Młynarczyk, Weronika Reinold, Oskar Zacharski (3BT)

Aleksandra Janas (3F),

Aleksandra Żwirecka (3G),

Amadeusz Pawlik (4G) oraz tegoroczna absolwentka Gabriela Kmiecik.

Zapraszamy do galerii :)

Dodano przez: MateuszS - o 07:46

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie