Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

09/12/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

28

11.2019

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 18-24 listopada 2019 roku, po raz dwunasty, w ponad 160 krajach świata, także w Polsce obchodzony był  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości  .

Celem ŚTP jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy  młodych ludzi.

W ramach ŚTP   nasza szkoła już tradycyjnie brała udział  w projekcie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma – biznes przy tablicy”. 

Uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z praktykami biznesu, przedstawicielami firm, instytucji wspierających przedsiębiorczość i działających w otoczeniu szkoły.

 

Byli to: certyfikowany trener, specjalista od PR  i wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej im Ks. Tischnera w Krakowie, przedstawicielka ASHOKA – Poland Międzynarodowej Organizacji Innowatorów Społecznych,  przedsiębiorcy działający w dziedzinie

finansów i księgowości, przedstawiciele  Małopolskiego Banku Spółdzielczego, PKO BP, Powiatowego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy!!!

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

Komunikaty

  • Zebranie z rodzicami w dn. 20.11.2019 (środa)

    klasy 1 - godz 17; klasy 2,3,4 - godz 18.30; dyżury nauczycieli godz 17.45 - 18.30

    20

    11.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie