Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

06/12/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

24

10.2020

Międzyszkolny Festiwal Informatyczny 2020 | PROJEKT NA 6


Dnia 23 października 2020 roku w Krakowskim Parku Technologicznym odbył się finał XIII Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego. Tegoroczny finał odbył się w nietypowej formie, ponieważ finaliści łączyli się z organizatorami i jurorami przy użyciu platform ZOOM lub Teams. Przewodniczący jury podkreślił wysoki poziom przesłanych przez uczestników konkursu prac. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół technicznych i liceów z całej Polski. Uczniowie PCKZiU w Wieliczce przedstawili dwie prace. Virtual NET. uczniów klasy 3K Bartosza Gajoszek i Dawida Woźniaka  oraz CodeRush ucznia Łukasza Wielgusa z klasy 2KG. Miło nam poinformować, że praca Łukasza najbardziej spodobała się jurorom i Łukasz zdobył pierwsze miejsce. Gratulujemy! 

Projekt Łukasza Wielgus (2KG): https://youtu.be/a4HYZ97UuP8?t=1559  (strona projektu: coderush.herokuapp.com)

Projekt Bartosza Gajoszek, Dawida Woźniaka (3K): https://youtu.be/a4HYZ97UuP8?t=8151 (strona projektu:virtualnet.gajoszek.pl)

Ogłoszenie wyników: https://youtu.be/a4HYZ97UuP8?t=16085

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

  • Regulamin organizacji zajęć w trakcie pandemii -

    prosimy zapoznać się z pełną treścią zarządzenia

    1

    09.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie