Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

17/06/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

16

12.2018

Lekcja muzealna „Porwanie Europy. Mitologia w kulturze”

7 grudnia klasa IA odwiedziła oddział Muzeum Narodowego w Krakowie Europeum mieszczący się przy Pl. Sikorskiego 6 w Krakowie. Uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej, której temat brzmiał „Porwanie Europy. Mitologia w kulturze”. Dla wielu uczniów była to pierwsza wizyta w tym oddziale, tym milej zapamiętana, że mogli podziwiać obraz Rembrandta „Krajobraz z Miłosiernym Samarytaninem”. Uczniowie pracowali w grupach wyszukując informację w otoczeniu prawdziwych dzieł sztuki. Z pewnością na długo zapamiętają taką lekcję.

Po chwili wytchnienia, klasa poszła do hotelu Radisson Blu. Tam pracownica hotelu opowiedziała o specyfice pracy w hotelu i przedstawiła najważniejsze stanowiska pracy. Zachęcała uczniów do wytężonej pracy w szkole, praktyk uczniowskich a w końcu pracy w tym hotelu w przyszłości. Wycieczka z pewnością była owocna i pozostawiła wiele miłych wrażeń . Dziękuję p. Jolancie Śmiałek za pomoc w opiece nad uczniami i zorganizowanie wizyty w hotelu.  

Wychowawca: Iwona Brzęk

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły jest czynny

  codziennie w godz 8- 15, czwartki w godz 8 - 16.30

  1

  06.2019

 • Zebranie z rodzicami

  (oceny przewidywane) w dn. 10 czerwca (poniedziałek) godz 17.00

  10

  06.2019

 • Rekrutacja - kandydaci

  W związku ze zmianą terminu zakończenia roku szkolnego (na 19 czerwca 2019) już w tym dniu można złozyć w komisji rekrutacyjnej świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum (lub potwierdzoną

  19

  06.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie