Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/03/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

16

12.2018

Lekcja muzealna „Porwanie Europy. Mitologia w kulturze”

7 grudnia klasa IA odwiedziła oddział Muzeum Narodowego w Krakowie Europeum mieszczący się przy Pl. Sikorskiego 6 w Krakowie. Uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej, której temat brzmiał „Porwanie Europy. Mitologia w kulturze”. Dla wielu uczniów była to pierwsza wizyta w tym oddziale, tym milej zapamiętana, że mogli podziwiać obraz Rembrandta „Krajobraz z Miłosiernym Samarytaninem”. Uczniowie pracowali w grupach wyszukując informację w otoczeniu prawdziwych dzieł sztuki. Z pewnością na długo zapamiętają taką lekcję.

Po chwili wytchnienia, klasa poszła do hotelu Radisson Blu. Tam pracownica hotelu opowiedziała o specyfice pracy w hotelu i przedstawiła najważniejsze stanowiska pracy. Zachęcała uczniów do wytężonej pracy w szkole, praktyk uczniowskich a w końcu pracy w tym hotelu w przyszłości. Wycieczka z pewnością była owocna i pozostawiła wiele miłych wrażeń . Dziękuję p. Jolancie Śmiałek za pomoc w opiece nad uczniami i zorganizowanie wizyty w hotelu.  

Wychowawca: Iwona Brzęk

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie