Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

04/03/2021

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

31

01.2021

Konkurs MANAGER ROKU klasa 2RG Technik rachunkowości

Nasi uczniowie z klasy 2RG Technik Rachunkowości wzięli udział w konkursie „MANAGER ROKU” reprezentując naszą szkołę. Brawa dla nich za zaangażowanie i determinację w prowadzeniu firmy on-line.

„ Mieli za zadanie prowadzić salon fryzjerki. Należało odpowiednio poprowadzić biznes, aby działalność miała jak najwyższy wynik ekonomiczny. Nie jest to łatwe zadanie. Bardzo podobał się im udział w tym konkursie. Nauczyli się jak odpowiedzialnie prowadzić działalność gospodarczą. Zyskali nowe umiejętności, które pozwolą lepiej rozumieć realną rzeczywistość nas otaczającą. Swoją wiedzę książkową mogli przekuć na praktykę, co jest bezcenne”.

Konkurs „Manager Roku” to gra ekonomiczna, przeznaczona dla młodzieży szkół średnich województwa małopolskiego Organizatorem konkursu Manager Roku 2020 jest Fundacja „Będzie Dobrze” z siedzibą w Starym Sączu. Konkurs realizowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego województwa małopolskiego w ramach projektu „Edukacja – zdalnie i cyfrowo”. Konkurs przeprowadzony został w oparciu o Branżowe Symulacje Biznesowe REVAS w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego w 2019 r. pod nazwą: „Wirtualny biznes – realne kompetencje! Symulatory biznesu dla wybranych szkół ponadpodstawowych”.

Dodano przez: IzabelaM - o 14:30

Komunikaty

  • Matura Próbna 2021

    więcej info w newsach

    9

    02.2021

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie