Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

5

11.2018

Klasy Turystyczne w Rezydencji Prezydenta RP Zamek*** w Wiśle

Rezydencja Prezydenta RP Zamek w Wiśle udostępniła swój unikatowy obiekt do zwiedzania dla klasy turystycznej 3T w ramach wycieczki zawodowej. Uczniowie poznali protokół dyplomatyczny delegacji rządowej, cykl obsługi gości VIP oraz zasady precedencji w hotelu.

Rezydencja Prezydenta RP Zamek*** znajduje się w Wiśle, na stoku Zadniego Gronia u zbiegu Czarnego i Białego Potoku.  Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem zwiedzali Salę Myśliwską  Bibliotekę oraz Apartamenty Prezydenta Rzeczpospolitej Polski.  Bardzo ciekawym punktem wizyty była księga pamiątkowa gości Zamku Prezydenckiego oraz  ciekawostki na temat upodobań gości korzystających z usług tego nietypowego obiektu hotelarskiego.

Rezydencja ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem do spotkań biznesowych i dyplomatycznych. Manager hotelu przedstawił zasady przygotowania tego typu eventów oraz odpowiednie wyposażenie sal konferencyjnych i apartamentowych.

Była to doskonała lekcja doskonalenia zawodowego w branży turystyczno hotelarskiej i niebywałą okazja do poznania ciekawych miejsc pracy dla turystów i hotelarzy.

Dodano przez: - o 23:13

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie