Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

17/06/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

7

06.2019

Klasy turystyczne w Grecji na szkoleniu RAINBOW: Animator Czasu Wolnego

Uczniowie klas turystycznych w maju odbyli szkolenie w Grecji w zawodzie animator czasu wolnego, sponsorowane przez Biuro Podróży RAINBOW dla uczniów, którzy pomyślnie przeszli rekrutację. RAINBOW opłaca uczniom przelot w obie strony, tygodniowe szkolenie oraz zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu 4* w Grecji  na półwyspie Chaldikiki.  W kompleksie wakacyjnym Chrousso Village Hotel http://www.chrousso.gr/ uczniowie: Naltalia Leśniak (kl. 3T) i Maciej Maciąga (kl. 2BT) odbyli kursy i warsztaty prowadząc zajęcia animacyjne na plaży, na basenie, w hotelu. W ramach szkolenia  uczniowiepoznaliteż pracę rezydenta hotelowego oraz pilota wycieczek.

Zdjęcia z wyjazdu szkoleniowego RAINBOW  można zobaczyć na stronie szkoły.

Zapraszamy do zdjęć w galerii :)

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły jest czynny

  codziennie w godz 8- 15, czwartki w godz 8 - 16.30

  1

  06.2019

 • Zebranie z rodzicami

  (oceny przewidywane) w dn. 10 czerwca (poniedziałek) godz 17.00

  10

  06.2019

 • Rekrutacja - kandydaci

  W związku ze zmianą terminu zakończenia roku szkolnego (na 19 czerwca 2019) już w tym dniu można złozyć w komisji rekrutacyjnej świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum (lub potwierdzoną

  19

  06.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie