Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

20/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

3

04.2019

Klasy Turystyczne i Hotelarskie na rekrutacji animatorów biura podróży RAINBOW

 

rainbow

Biuro podróży RAINBOW przeprowadziło rekrutację wśród uczniów klas turystycznych i hotelarskich na stanowisko animator czasu wolnego na destynacjach zagranicznych. W rekrutacji wzięli udział uczniowie klas 1T, 1A, 2T, 2BT, 3T  oraz absolwenci i studenci kierunku turystyka.

Rekrutacja składała się z dwóch części: przygotowanie i poprowadzenie programu animacyjnego dla grupy oraz rozmowa w języku angielskim z uwzględnieniem słownictwa typowego dla turystyki i hotelarstwa. Osoby, które przejdą pierwszy etap, zostają zaproszone do etapu drugiego – tygodniowy wyjazd szkoleniowy do Grecji.

Dzięki współpracy z Biurem Podróży RAINBOW, nasi uczniowie mogą zdobyć doświadczenie w procesie rekrutacyjnym i odbyć swoją pierwsza rozmowę kwalifikacyjną o pracę. Mają też szansę na pracę za granicą w okresie wakacyjnym jako animator czasu wolnego.

RAINBOW to drugi co do wielkości touroperator w Polsce, dający wiele możliwości zatrudnienia dla osób chcących pracować w turystyce, w kraju i za granicą. Zachęci to na pewno uczniów do wzięcia udziału w kursach unijnych: animator, rezydent, pilot, organizowanych w PCKZIU.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii :) 

Dodano przez: DarekZ - o 00:00

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie