Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

27/05/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

17

09.2019

Kadra na Start - Kierunek Europa

Z radością informujemy, że w naszej szkole będzie realizowany nowy projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Projekt zatytułowany jest Kadra na Start - Kierunek Europa i będzie trwał przez 2 lata, to jest do wiosny 2021 roku. W odróżnieniu od pozostałych projektów unijnych, ten adresowany jest do nauczycieli naszej szkoły, którzy dzięki uczestnictwu w tym projekcie będą doskonalić się zakresie znajomości języków obcych oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Możemy się też pochwalić tym że nasz projekt uzyskał najwyższą ocenę Agencji Narodowej i zwyciężył w konkursie projektów w ramach akcji KA-101 Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej. W ocenie projektu podkreślano mocne strony projektu jakimi są zgodność projektu z europejskim planem rozwoju, zapewnienie wysokiej jakości realizacji projektu, korzystny wpływ na podniesienie kwalifikacji kadry szkolnej i wiele innych szczegółowych zalet. Agencja Narodowa nie znalazła też żadnych słabych stron projektu i oceniła go na 100 /100 punktów.
Projekt koordynuje pani Iwona Windak, a uczestniczy w nim 13 nauczycieli naszej szkoły.
Będziemy was na bieżąco informować o działaniach projektowych i zachęcamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku Kadra na Start - Kierunek Europa oraz na naszego bloga kadranastar.blogspot.com.
Liczymy na wasze lajki

Dodano przez: MariuszG - o 07:36

Komunikaty

 • Sekretariat szkolny czynny

  w godz 8-13 (do odwołania)

  12

  03.2020

 • UWAGA - zdalne nauczanie

  od 25.03.2020 do 24.05.2020

  25

  03.2020

 • REKRUTACJA - zmiana terminu

  kładania wniosków. Szczegóły w dziale REKRUTACJA

  11

  05.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie