Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

15/04/2021

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

8

03.2021

Europejski Konkurs Statystyczny - uczniowie z Technikum Ekonomicznego i Technikum Rachunkowości

Nasi uczniowie z klas Technikum Ekonomicznego i Technikum Rachunkowości reprezentowali naszą szkołę w Europejskim Konkursie Statystycznym, który był organizowany po raz drugi przez Eurostat, Główny Urząd Statystyczny i urzędy statystyczne z europejskich krajów.

Nasi uczniowie wzięli udział w części krajowej która odbywała się w języku polskim polegała na rozwiązaniu testu on-line oraz analizie zbioru danych. Zespoły składały się z 1-3 uczniów. Udział w konkursie wzięliuczniowie z klas 3E (Oskar Urych, Mateusz Poluk, Kamil Rys, Anna Jędrzejczyk, Wiktoria Krzyżak) i 2RG (Gabriela Cholewa, Beata Nowak, Krzysztof Śledź, Filip Gastoł, Ewelina Puto, Emilia Rosiek, Krzysztof Pajdak, Arkadiusz Michniak, Gabriela Łabuda).

Gratulujemy

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

Komunikaty

  • Matura Próbna 2021

    więcej info w newsach

    9

    02.2021

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie