Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

27/05/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

04.2013

DNI KATYŃSKIE 2013

W dniu 10 kwietnia br. w Wieliczce odbyły się uroczystości upamiętniające tragedię, która wydarzyła się przed trzema laty w Smoleńsku. O godzinie 8.00 rano została odprawiona msza święta za Ojczyznę oraz w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kościele św. Klemensa w Wieliczce.
Po mszy św. uczestnicy uroczystości, udali się pod pomnik Odrodzenia Polski, aby złożyć kwiaty oraz zapalić znicze przy Krzyżu Katyńskim znajdującym się na wielickich plantach. W tym dniu przy Krzyżu Katyńskim stanęła też tablica upamiętniająca ofiary kwietniowej katastrofy pod Smoleńskiem.

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Wieliczki zorganizowało po raz kolejny obchody związane ze Światowym Dniem Pamięci Ofiar Katynia. Z tej okazji, w dniu 12 kwietnia br. w LO w Wieliczce odbyło się spotkanie podczas którego wystąpili przedstawiciele rodzin katyńskich, odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów LO, a następnie złożono kwiaty na Cmentarzu Komunalnym w Wieliczce przed tablicą upamiętniającą wieliczan, którzy w latach 1939-1956 roku zginęli w obozach w Starobielsku, Kozielsku i Ostaszkowie.

W obu uroczystościach wzięły udział delegacje naszej szkoły. PAMIĘTAMY !!!

Dodano przez: - o 21:02

Komunikaty

 • Sekretariat szkolny czynny

  w godz 8-13 (do odwołania)

  12

  03.2020

 • UWAGA - zdalne nauczanie

  od 25.03.2020 do 24.05.2020

  25

  03.2020

 • REKRUTACJA - zmiana terminu

  kładania wniosków. Szczegóły w dziale REKRUTACJA

  11

  05.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie