Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/10/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

1

10.2019

Pola Chwały 2019

W dniach 27-29 września 2019 r. w  Niepołomicach miała miejsce jedna z największych imprez historyczno-militarnych w Polsce. W jej trakcie miasto stało się wielkim, kolorowym i wielonarodowym garnizonem, a na jego ulicach można było spotkać rycerzy i żołnierzy z różnych epok i krajów oraz wozy bojowe, które zwykle możemy podziwiać jedynie w muzeach.

Wielu uczniów naszej szkoły skorzystało z okazji aby w przyjemny sposób pogłębić swą wiedzę o minionych epokach. Wśród nich byli:
Klasa 1TG: Magdalena Gancarczyk, Oliwia Hoduń, Magdalena Mielec
Klasa 2E: Rafał Kruszewski, Jakub Płatek, Mateusz... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 07:18

30

09.2019

Szkolne Koło Historyczno - Krajoznawcze BASZTA - XVIII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi

Szkolne Koło Historyczno - Krajoznawcze BASZTA - XVIII Podgórskie Dni Otwartych Drzwi

Podgórskie Dni Otwartych Drzwi to cykliczna impreza w ramach której można zwiedzić najciekawsze zabytki prawobrzeżnej części Krakowa, w tym także wiele miejsc na co dzień niedostępnych dla gości - m.in. forty, pracownie rzemieślnicze czy dawne obiekty przemysłowe.

W niedzielę, 29.09.2019 r. Szkolne Koło Historyczno Krajoznawcze BASZTA zorganizowało udział młodzieży w XVIII edycji tej pożytecznej imprezy. Uczniowie... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

25

09.2019

SKKT - kolejna wycieczka edukacyjna do Krakowa

W dniu 22 września  uczennice z klasy 4 BT Technikum Obsługi Turystycznej, pod opieką pani Jolanty Śmiałek, wzięły udział w wycieczce edukacyjnej do Krakowa w ramach Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego .W pierwszej kolejności młodzież zwiedziła katedrę na Wawelu, skarbiec koronny, zbrojownię, wystawę „Wawel zaginiony”, następnie kościół Franciszkanów, a na końcu podziwiała piękną panoramę Krakowa z Wieży Ratuszowej. Samo wchodzenie na wieżę po bardzo stromych schodach stanowiło dla uczestniczek wycieczki dość wymagający egzamin ze sprawności fizycznej.

Dodano przez: MariuszG - o 10:45

Komunikaty

  • SEKRETARIAT CZYNNY

    od godz 8 do godz 13 w dniu 14.10.2019 (poniedziałek). Przepraszamy

    14

    10.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie