Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

19/03/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

02.2018

!Viva Espana! Madryt po raz kolejny

W dniach 23.01-30.01.2018 grupa 13 uczniów  naszej szkoły z klas: IT, IIF, IK, IF, IG, IIIT, IVT i IVA  uczestniczyła w tygodniowej wymianie młodzieży w Hiszpanii z młodzieżą ze szkoły IES Luis Bunuel w Alcorcon/Madryt.

W ramach programu wymiany odbyły się zajęcia w szkole (pokazy slajdów, tańca), degustacja "churros con chocolate"-hiszpańskiego przysmaku maczanego w gorącej czekoladzie przypominającego w smaku nasze faworki.

Uczniowie zwiedzili atrakcje Madrytu (m in muzeum Prado, Plaza Mayor, Puerta del Sol, Pałac Kryształowy, Retiro) i podziwiali... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

15

02.2018

Zimowe oprowadzanie w Muzeum Narodowym w Krakowie

Ferie zimowe w pełni! Ten miły czas można spędzić na wiele sposobów. Nie najgorszym pomysłem jest zapoznanie się z kolekcją dzieł zgromadzonych w oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie.

Z takiego założenia wyszły uczennice Patrycja Dubiel (2F) i Gabriela Kmiecik (4F) zwiedzając 13 lutego Pałac Biskupa Erazma Ciołka, w którym prezentowane są dwie stałe wystawy: Sztuka Dawnej Polski. XII-XVIII wiek oraz Sztuka Cerkiewna Dawnej Rzeczypospolitej.

Odbiór wspaniałych dzieł sztuki ułatwił fakt, że bilet kosztuje jedynie 1 zł, a oprowadzanie zawarte jest w tej cenie. Przed Patrycją i Gabrielą... Czytaj dalej

Dodano przez: JanM - o 16:00

1

02.2018

Klasy Turystyczne i Hotelarskie na spotkaniu z biurem podróży RAINBOW

Klasy turystyczne i hotelarskiew styczniu wzięły udział w spotkaniu z  biurem podróży RAINBOW. Uczniom zaprezentowano zawody: animator, rezydent, pilot, pokazując pracę na destynacjach  zagranicznych. Przedstawiono też ścieżki kariery, wymagania dla kandydatów w zawodzie i zarobki.

RAINBOW to drugi co do wielkości touroperator w Polsce, dający wiele możliwości zatrudnienia dla osób chcących pracować w turystyce, w kraju i za granicą.Zachęci to na pewno uczniów do wzięcia... Czytaj dalej

Dodano przez: JanM - o 20:52

Komunikaty

  • DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

    25

    04.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie