Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

22/06/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

5

06.2018

Ekonomiści na wycieczce zawodowoznawczej w Banku PKO

W miesiącu maju ekonomiści z klasy 2E i 2F Technikum pod opieką p. A. Jakubiak i p. B. Skowronek odbyli wycieczkę zawodoznawczą  do oddziału Banku PKO SA w Wieliczce. Pracownik Banku p. Magdalena Chlebda zapoznała uczniów z formami organizacji obrotów w banku, z realizacją obrotu gotówkowego i bezgotówkowego. Uzyskane informacje poszerzyły ich wiedzę z zakresu bankowości, będą mogli ją  wykorzystać na zajęciach z przedmiotów zawodowych. Na koniec p. Magdalena Chlebda przedstawiła ciekawą prezentację oferty Banku PKO SA.

Dodano przez: IzabelaM - o 13:24

3

06.2018

Ekonomiści na wycieczce w Tychach

Klasa 3E ekonomiczna Z opiekunami p. A. Jakubiak i p. L. Mazgaj odbyła wycieczkę w celu zapoznania się z funkcjonowaniem nowych technologii i zarządzania w Firmie Browary Tyskie. Zwiedzili Muzeum Browaru! W pięknych, zabytkowych wnętrzach czekała na Nich ekspozycja pełna fascynujących, historii Tyskiego. Zwiedzali warzelnie i taśmę rozlewu. Zapoznali się z strukturą zarządzania tak dużo fabryką.

Jednocześnie podczas wycieczki zwiedzili miasto i zabytki w Tychach.

Dodano przez: IzabelaM - o 00:18

1

06.2018

Klub Turystyki Aktywnej KOMPAS na Mistrzostwach Polski w Indywidualnych Marszach na Orientację

Klub Turystyki Aktywnej KOMPAS  oraz Akademicki Klub Imprez na Orientację PTTK  zapraszają na "MATNIĘ" czyli XXVII  Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Marszach na Orientację oraz oraz XXXIX Akademickie Mistrzostwa Polski w MnO. Uczniowie klas turystycznych i hotelarskich brali udział w przygotowaniach do tego wydarzenia.  Impreza odbywa się w dniach 31 maja; 3 czerwca w Krzykawce k. Sławkowa (gmina Bolesław, powiat olkuski). Zapraszamy wszystkich turystów, miłośników map i kompasów,... Czytaj dalej

Dodano przez: MarcinK - o 00:00

Komunikaty

 • Nowy podział godzin

  obowiązuje od 4 czerwca do 22 czerwca 2018

  4

  06.2018

 • Zebrania z Rodzicami

  oceny przewidywane - 11 czerwca godz 17.30

  11

  06.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie