Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

22/01/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

27

12.2017

Nabór na stanowisko Samodzielny referent ds. płac

Nabór na stanowisko Samodzielny referent ds. płac - szczegóły w BIP

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

18

12.2017

Świąteczna zbiórka żywności przez wolontariuszy „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Polska

Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny uczestniczyli, jako wolontariusze w świątecznej zbiórce żywności „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Polska. W akcji wzięli  udział uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Na terenie miasta zbierało żywność aż 50 wolontariuszy.

Uczniowie-wolontariusze  byli rozlokowani w różnych sklepach na terenie Wieliczki. Zebrano produkty żywnościowe dla rodzin i osób potrzebujących, które zostaną im dostarczone... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

17

12.2017

Ekonomiści na Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

12 grudnia odbył się drugi etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych.” II etap wyłonił reprezentantów naszej szkoły do udziału w etapie wojewódzkim są to: Paszkot Karolina 4F, Popielak Kamil 3E i Kalisz Paulina 3F. I etap odbył się 27 listopada 2017 r. w naszej szkole Olimpiady wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. W Olimpiadzie wzięło udział 43 uczniów z klas ekonomicznych trzecich i czwartych.

Olimpiada to kontynuacja lekcji... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

Komunikaty

  • Nabór na stanowisko

    Samodzielny referent ds. płac - szczegóły w BIP

    13

    12.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie