Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/11/2017

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

23

10.2017

I miejsce ekonomistów w konkursie "Mam zawód Mam fantazję" w konkurencji "Biznesplan mojej firmy"

W październiku reprezentanci naszej szkoły – Rafał Zając i Jakub Soczyński z technikum ekonomicznego klasy 4E - wzięli udział w finale konkursu „Mam zawód. Mam Fantazję” w konkurencji „Biznesplan mojej firmy”, gdzie zajęli I miejsce. Organizatorem Konkursu było Województwo Małopolskie - Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego. Chłopcy przygotowywali się do udziału w konkursie pod opieką Pani Ewy Kosteckiej. Uczestnicy przystępowali do testu z wiedzy nt... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 09:13

23

10.2017

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Jak co roku nasza szkoła  włączyła się siew akcje Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery ,który tym razem przebiegał pod hasłem :  Ja na rynku pracy moje talenty i kompetencje.

Przedsięwzięcie rozpoczęło się warsztatami doradczymi prowadzonymi przez doradcę personalnego z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie panią  Joannę Kowalik. W czasie zajęć uczniowie klasy czwartej technikum ekonomicznego  określali za pomocą testów kompetencyjnych swoje predyspozycje zawodowe i poznawali sposoby poszukiwania pracy.

Kolejnym działaniem było zorganizowanie dla uczniów klas... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 08:54

17

10.2017

Wycieczka do Kopalni w Bochni

W dniu 16 X 2014r., w ramach Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego, uczennice z klasy II Technikum Obsługi Turystycznej oraz Technikum Hotelarskiego wraz z opiekunami: panią K. Łętochą oraz panią J. Śmiałek, zwiedziły zabytkową kopalnię soli w Bochni., wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2013 roku. Początki bocheńskiej kopalni soli sięgają roku 1248, co stawia ją w rankingu najstarszej kopalni soli w Polsce.

Największe emocje wśród uczennic wzbudziły zjazd kopalnianą windą, przejażdżka podziemną kolejką kursującą na głębokości 176 m  oraz wizyta w pięknej, nastrojowej kaplicy św. Kingi. 

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

 • ZAPYTANIE OFERTOWE

  na usługę dostawy książek do nauki języków obcych

  8

  11.2017

 • Zebranie z rodzicami

  w dniu 15 listopada 2017 godz 17

  10

  11.2017

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie