Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

29/03/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

9

03.2020

XI SZKOLNY DZIEŃ KARIERY w PCKZiU Wieliczka

Wspierając projektowanie drogi zawodowej  uczniów, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce zorganizowało 4 marca br.  po raz jedenasty  Szkolny Dzień Kariery. Wydarzenie rozpoczął wykład  dziekan Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie dr Magdaleny Kowalskiej  – Musiał. W wykładzie  pani dziekan podkreśliła znaczenie kompetencji zawodowych jako efektu studiowania z pasją.

Do wydarzenia zaproszono 15 uczelni wyższych i 25 pracodawców, z którymi spotkali się nie tylko maturzyści naszej szkoły, ale szkół średnich powiatu... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 08:38

5

03.2020

Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w PCKZIU

W dniu 3 marca u nas w szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego SU.

Wyniki głosowania:
Przewodnicząca SU - Zuzanna Kural
Vice-przewodniczący SU - Piotr Nowak i Joanna Jeleń

Gratulujemy Zwycięzcom!!!!

Dziękujemy za udział w głosowaniu:)

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

3

03.2020

Klasa Hotelarska 2A na lotnisku KRAKÓW AIRPORT

Klasa hotelarska 2A odbyła wycieczkę zawodową na lotnisko Kraków Airport. Przewodnik zapoznał uczniów z odprawą bagażową, paszportową i odprawą bezpieczeństwa. Uczniowie mogli wydrukować bilet, przejść przez bramki bezpieczeństwa oraz zasiąść w symulatorze lotów podczas wykonywania zadań przedmiotowych w grupach.

W trakcie podróży autokarem, uczniowie odbyli praktyczne szkolenie z pilotażu. Każdy miał okazję usiąść na miejscu pilota wycieczek i przez mikrofon udzielać... Czytaj dalej

Dodano przez: ElaB - o 16:34

Komunikaty

 • Sekretariat szkolny czynny

  w godz 8-13 (do odwołania)

  12

  03.2020

 • UWAGA - zdalne nauczanie

  od 25.03.2020 do 8.04.2020

  25

  03.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie