Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

27

05.2019

REKRUTACJA - KANDYDACI

W związku ze zmianą terminu zakończenia roku szkolnego (na 19 czerwca 2019) już w tym dniu można złozyć w komisji rekrutacyjnej świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum (lub potwierdzoną kopię).

 

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

26

05.2019

Klasy turystyczne i hotelarskie w Pucharze Polski w Marszach na Orientację terenową

Uczniowie klas turystycznych i hotelarskich 2T, 2BT oraz 3BT wzięli udział w II Myślenickich Marszach na Orientację, będących II rundą Pucharu Polski oraz Pucharu Polski Młodzieży w tej dyscyplinie. Wszystkie zespoły zajęły wysokie miejsca w klasyfikacji - m.in. trzecie miejsce na etapie dziennym oraz czwarte miejsce na etapie nocnym. Nasi uczniowie zmierzyli się z licznymi zadaniami terenowymi, z mapą i kompasem przemierzając trasy przygotowane przez organizatorów. Po zakończeniu etapów... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

5

05.2019

Z Biało – Czerwoną nam do twarzy

Jednym z wyrazów manifestowania przywiązania do swego państwa i narodu jest wywieszanie flagi narodowej w dniach najważniejszych świąt państwowych. Podczas ostatniego Święta Trzeciego Maja i Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w uroczystościach patriotycznych oraz zadbało o patriotyczną dekorację swych domów. Trzeba przyznać, że z Biało – Czerwoną im do twarzy.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie