Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

20/11/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

4

11.2018

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Jak co roku nasza szkoła  włączyła się  w akcje Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery ,który tym razem przebiegał pod hasłem :  Bądź architektem swojego szczęścia

Przedsięwzięcie rozpoczęło się warsztatami doradczymi prowadzonymi przez doradcę personalnego z Młodzieżowego Centrum Kariery   w Krakowie . W czasie zajęć uczniowie klasy drugiej technikum ekonomicznego  określali za pomocą testów kompetencyjnych swoje predyspozycje zawodowe i poznawali możliwości rozwoju w kontekście wybranego zawodu.

Kolejnym działaniem było zorganizowanie dla uczniów klas czwartych i trzecich... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 17:05

1

11.2018

XIII Kwesta na Cmentarzu Wielickim

W dniu 1 listopada 2018 w godzinach 8-16sta młodzież z naszej szkoły wzięła udział po raz kolejny w zbieraniu funduszy na ratowanie zabytków Cmentarza Komunalnego w Wieliczce. Była to już XIII kwesta zorganizowana przez Społeczny Komitet Ratowania Zabytków Cmentarza Komunalnego w Wieliczce pod przewodnictwem pani Jadwigi Duda. W latach 2007-2018 wydano na remont nagrobków i pomników 160 tys. złotych.

Wynik zbiórki to 19095,81 groszy (rekord w dotychczasowych kwestach). Zdjęcia w galerii.

Kwestowali uczniowie z LO, harcerze,... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 00:00

29

10.2018

Szkolne Koło Historyczno - Krajoznawcze BASZTA – RZYM ZDOBYTY

W dniach 15.10 - 20.10.2018 r. odbyła się zorganizowana przez Szkolne Koło Historyczno - Krajoznawcze BASZTA wycieczka do stolicy Włoch - Rzymu.

Eskapada skupiła pasjonatów podróży i historii, którzy gotowi byli poświęcić wygodę, by zapoznać się ze wspaniałym dorobkiem starożytnej, średniowiecznej, renesansowej i barokowej Stolicy Świata.

Uczniowie zwiedzili wiele miejsc związanych z historią starożytnego Rzymu oraz wiele miejsc świętych dla chrześcijan. W trakcie całodziennych spacerów zobaczyli dzieła najwybitniejszych artystów, w tym tej miary co Michał Anioł Buonarroti, Gianlorenzo Bernini czy Francesco... Czytaj dalej

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    środa 14 listopada 2018 godz 16.30 (Aula Kampusu)

    14

    11.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie