Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

26/04/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

04.2018

Klasy Turystyczne na wycieczce w Centrum Kongresowym ICE

Klasy turystyczne 2T i 2BTodbyły wycieczkę zawodową do Centrum Kongresowego ICE w Krakowie.  Po centrum oprowadzał grupę pracownik, który zapoznał uczniów z  zasadami organizacji konferencji, cenami wynajmu sal i kosztami organizacji wydarzeń.  Uczniowie zwiedzili  Salę Audytoryjną, Teatralną, Kameralną, zespół łączonych sal konferencyjnych, foyer oraz przestrzeń ekspozycyjną. 

Po zapoznaniu z centrum ICE, uczniowie wykonywali zadania przedmiotowe w małych grupach. Poruszając się samodzielnie po... Czytaj dalej

Dodano przez: JanM - o 00:00

18

04.2018

Koło Miłośników Wieliczki

W dniu 18 IV, w związku z przypadającą w tym miesiącu 78 rocznicą zbrodni katyńskiej, młodzież z klasy 3BT wraz z opiekunem, p. Jolantą Śmiałek oddała na cmentarzu miejskim hołd zamordowanym przez ZSRR w 1940 roku oficerom polskim. Uczniowie zapalili znicze przy symbolicznych dębach poświęconych poległym oficerom związanym z ziemią wielicką. Ponadto młodzież wysłuchała interesującej prelekcji pt. „Pamięć Wieliczan o zbrodni katyńskiej” wygłoszonej przez panią Jadwigę Duda – prezes stowarzyszenia „Klub Przyjaciół Wieliczki”.

Dodano przez: MariuszG - o 18:54

17

04.2018

Drugi etap konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych "Fascinating Facts and famous Quotations"


W dniu 13 kwietnia odbył się w naszej szkole drugi etap konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych, zatytułowany Fascinating Facts and famous Quotations. W szranki stanęli uczniowie wyłonieni w pierwszym etapie konkursu szkolnego. Najlepsze trzy pary będą reprezentować naszą szkołę na etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 26 kwietnia w Łapanowie.

Laureatami piątkowego etapu zostali:
I miejsce
Krzysztof Anyż i Artur Ajchsztet IIK
II miejsce Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 22:14

Komunikaty

 • Zebrania z Rodzicami

  uczniów wszystkich klas 17 kwietnia 2018r. (wtorek) – godz.17.30

  17

  04.2018

 • DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

  25

  04.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie