Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

09/08/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

04.2013

DNI KATYŃSKIE 2013

W dniu 10 kwietnia br. w Wieliczce odbyły się uroczystości upamiętniające tragedię, która wydarzyła się przed trzema laty w Smoleńsku. O godzinie 8.00 rano została odprawiona msza święta za Ojczyznę oraz w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kościele św. Klemensa w Wieliczce.
Po mszy św. uczestnicy uroczystości, udali się pod pomnik Odrodzenia Polski, aby złożyć kwiaty oraz zapalić znicze przy Krzyżu Katyńskim znajdującym się na wielickich plantach. W tym dniu przy Krzyżu Katyńskim stanęła też tablica upamiętniająca ofiary kwietniowej katastrofy pod Smoleńskiem.

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Wieliczki zorganizowało po... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 21:02

19

04.2013

XXII Rajd Szlakiem Twierdzy Kraków

Grupa uczniów Szkolnego Koła Historyczno – Krajoznawczego „Baszta” w dniach 16 – 17.03.2013 r. wzięła udział w zorganizowanym przez Oddział Wojskowy PTTK im. gen. J. Bema XXII Rajdzie Szlakiem Twierdzy Kraków. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych założone cele zrealizowano. Uczestnicy imprezy poznali historię budowy i walk toczonych na wybranych obiektach Obszaru Warownego „Śląsk”, zwiedzili Muzeum Górnośląskie w Bytomiu oraz spenetrowali krakowskie forty Mydlniki i Tonie.
Uczestnicy: Barbara Hankus, Renata Majer, Klaudia Możdzeń, Alan Sowiński, Patryk... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 21:01

19

04.2013

Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości

W dniach 7-8 marca 2013 r. odbył się FINAŁ Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości. W tym roku szkolnym, w XI edycji OKzZR brało udział ponad 9 tys. uczniów.
Nasza uczennica Anita Maniecka z klasy IVE technikum ekonomicznego wzięła udział w Finale.
Gratulujemy.

Dodano przez: - o 21:01

Komunikaty

 • REKRUTACJA składanie zaświadczeń

  Do dnia 4 sierpnia (wtorek) - system elektroniczny lub urna rekrutacyjna. Szczegóły w dziale Rekrutacja.

  4

  08.2020

 • SEKRETARIAT CZYNNY

  od godz 9 do 13

  31

  08.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie