Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

20/10/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

29

10.2013

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe

Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe rozpoczynają sezon rozgrywek sportowych każdego roku szkolnego. W tym roku zawody te odbyły się 2.10.2013 w Kłaju. Miło jest nam poinformować że sztafeta naszych lekkoatletek zdobyła 2 miejsce, a drużyna chłopców zajęła 3 miejsce.

Dodano przez: - o 15:29

29

10.2013

Podziękowanie za współpracę przy projekcie "Doskonalenie Zawodowe Nauczycieli w dziedzinie wykorzystywania technologii informacyjnej"

Podziękowanie dla Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce

za współpracę przy realizacji projektu "Doskonalenie Zawodowe Nauczycieli w dziedzinie wykorzystywania technologii informacyjnej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Państwa przychylność i zaangażowanie przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji ponad 7 tysięcy małopolskich pedagogów w zakresie multimediów w nauczaniu, a co za tym idzie podwyższenia poziomu edukacji w szkołach naszego regionu.

Dodano przez: - o 11:26

23

10.2013

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Zespole Szkół Zawodowych w Wieliczce

Wzorem lat ubiegłych Zespół Szkół Zawodowych włączył się w kolejną edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK) inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej . Patronat nad akcją objęli Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Minister Edukacji Narodowej. W tym roku szczególną uwagę zwróciliśmy na posiadane zasoby i talenty młodych ludzi oraz ich wykorzystanie w planowaniu edukacji i rekrutacji do pracy.

Znajomość posiadanych zasobów, własnych atutów jest szczególnie istotna w sytuacji gdy w... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 18:22

Komunikaty

  • SEKRETARIAT CZYNNY

    od godz 8 do godz 13 w dniu 14.10.2019 (poniedziałek). Przepraszamy

    14

    10.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie