Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

04/07/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

12

10.2014

Akcja PCK - HDK w naszej szkole

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (dawny Zespół Szkół Zawodowych) w Wieliczce informuje, iż 10 października br. odbyła się 21 akcja honorowego krwiodawstwa. Jak zwykle niestety nie wszyscy chętni mieli możliwość oddania krwi z powodu przeziębienia czy infekcji - ostatecznie krew oddało 30 osób, dzięki czemu uzyskano 12,600 ml krwi pełnej.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 16:54

12

10.2014

Wykład w ramach projektu: "Ucz się od mistrzów"

W dniu 8 października 2014 roku młodzież naszej szkoły wysłuchała wykładu  prof. dr hab. Franciszka Ziejki pt. „Żeromski-spowiednik duszy narodu polskiego” w ramach projektu edukacyjnego „Ucz się u mistrzów”. Wydarzeniem tym uczciliśmy 150 rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych pisarzy polskich.

Projekt „Ucz się u mistrzów”, czyli wielicki uniwersytet młodzieży, jest wynikiem porozumienia Miasta i Gminy Wieliczka, Wydziału Polonistyki UJ, Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wieliczce oraz CER Solne Miasto. Jego celem jest... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

10

10.2014

Konkurs historyczny "Powiat wielicki w okresie II wojny światowej"

W dniu 10 października br. odbył się etap szkolny konkursu historycznego "Powiat wielicki w okresie II wojny światowej", nad którym honorowy patronat objął Światowy Związek Żołnierzy AK oraz Starostwo Powiatowe w Wieliczce.

W konkursie wzięło udział 10 uczniów, z których szóstka awansowała do etapu powiatowego, który odbędzie się 24 października.

Zaszczytne miejsca tuż za podium zajęli : Krzywda Joanna i Komisarska Kinga z 1T, Żaneta Tabor z 2BT oraz Bartłomiej Kubik z 2E

Natomiast miejsca premiowane awansem obsadzili: Pajdak... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 15:39

Komunikaty

 • REKRUTACJA składanie wniosków

  ważne informacje na podstronie Rekrutacja

  15

  06.2020

 • SEKRETARIAT CZYNNY

  od godz 9 do 13

  31

  08.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie