Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

24

04.2013

Regionalny parlament. Sejmik Województwa Małopolskiego ? Lekcje samorządowe

W dniu 24 kwietnia 2013 uczniowie klasy IE i IH wzięli udział w lekcji samorządowej przeprowadzonej w siedzibie sejmiku województwa małopolskiego przy ulicy Racławickiej 56.
Szkoła nasza otrzymała I miejsce w 2012 roku w Konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Małopolskiego pn. „Małopolska Szkoła z Pasją” i dlatego zostaliśmy zaproszeni.
Lekcję przeprowadził redaktor Jacek Bańka z Radia Kraków, uczniowie poznali zasad funkcjonowania Samorządu Województwa Małopolskiego oraz region Małopolska
Na koniec odbyła się degustacja... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 23:31

19

04.2013

Dzień otwarty

Dodano przez: - o 21:03

19

04.2013

DNI KATYŃSKIE 2013

W dniu 10 kwietnia br. w Wieliczce odbyły się uroczystości upamiętniające tragedię, która wydarzyła się przed trzema laty w Smoleńsku. O godzinie 8.00 rano została odprawiona msza święta za Ojczyznę oraz w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w kościele św. Klemensa w Wieliczce.
Po mszy św. uczestnicy uroczystości, udali się pod pomnik Odrodzenia Polski, aby złożyć kwiaty oraz zapalić znicze przy Krzyżu Katyńskim znajdującym się na wielickich plantach. W tym dniu przy Krzyżu Katyńskim stanęła też tablica upamiętniająca ofiary kwietniowej katastrofy pod Smoleńskiem.

Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Wieliczki zorganizowało po... Czytaj dalej

Dodano przez: - o 21:02

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie