Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

18/11/2017

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

6

11.2017

SIGG – XVI edycja konkursu

 sigg

Rozpoczęła się XVI edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej SIGG.

SIGG ma postać internetowej gry inwestycyjnej. Uczestnicy, pod opieką nauczyciela, zakładają zespoły liczące od 2 do 4 osób. Każdy Zespół dysponuje 30 tysiącami wirtualnych złotych na  rachunku inwestycyjnym  i dzięki platformie GPWtr@der uczniowie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności inwestowania w akcje, ETF-y oraz kontrakty terminowe.

SIGG to  okazja, aby dowiedzieć się więcej... Czytaj dalej

Dodano przez: Maikel - o 00:00

1

11.2017

XII Kwesta na Cmentarzu Wielickim

W dniu 1 listopada 2017 w godzinach 8-16sta młodzież z naszej szkoły wzięła udział po raz kolejny w zbieraniu funduszy na ratowanie zabytków Cmentarza Komunalnego w Wieliczce. Była to już XII kwesta zorganizowana przez Społeczny Komitet Ratowania Zabytków Cmentarza Komunalnego w Wieliczce pod przewodnictwem pani Jadwigi Duda. W latach 2007-2017 wydano na remont nagrobków i pomników 160 tys. złotych.

Wynik kwesty tegorocznej to 14401,56 zł. Zdjęcia do zobaczenia w galerii.

Lista kwestarzy z PCKZiU przedstawia się następująco ( 57 osób):

Oliwia... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 00:00

24

10.2017

Projekt Erasmus+ „Laboratorios de humanidad” w PCKZiU W Wieliczce

W dniach od 15 do 22 października grupa pięciu uczennic technikum ekonomicznego, hotelarskiego i obsługi turystycznej w PCKZiU w Wieliczce wraz z opiekunami : panem Dyrektorem Maciejem Filiciakiem, pania Joanną Kaczor i koordynatorem projektu panią Beatą Chla wzięła udział w trzeciej mobilności projektu Erasmus+ „Laboratoria Ludzkości „wyjeżdżając tym razem do Bukaresztu. Tematem przewodnim pobytu w stolicy Rumunii był „człowiek przeżywający emocje” tak więc na miejscu, w dwujęzycznym Liceum Cervantesa, uczennice wzięły udział m.in. w warsztatach z psychologiem poświęconych przeżywaniu... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

 • ZAPYTANIE OFERTOWE

  na usługę dostawy książek do nauki języków obcych

  8

  11.2017

 • Zebranie z rodzicami

  w dniu 15 listopada 2017 godz 17

  10

  11.2017

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie