Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

22/01/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

6

01.2018

KLASY TURYSTYCZNE PRZY OBSŁUDZE IMPREZ MIKOŁAJKOWYCH

Jak co roku, w grudniu, klasy turystyczne wzięły  udział w obsłudze Imprez Mikołajkowych dla dzieci, organizowanych na terenie Kampusu.  Były to Mikołajki dla dzieci ze Świetlic Środowiskowych, Mikołajki dla dzieci z Hospicjum oraz Mikołajki dla firm zewnętrznych.

Uczniowie klas 3T, 3BT, 2T, 2BT  w praktyce zapoznali się z organizacją animacji dla dzieci oraz specyfiką obsługi Imprez Mikołajkowych. Uczniowie klas turystycznych mieli okazję wykorzystać umiejętności zdobyte na kursie Animator Czasu Wolnego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Dodano przez: JanM - o 15:23

5

01.2018

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DER ADVENTSKALENDER”

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Konkurs z Języka Niemieckiego na najpiękniejszy kalendarz adwentowy. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów, którzy wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu prac.

Konkurs miał na celu:

- popularyzację języka... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 00:55

28

12.2017

Zebranie z Rodzicami

Zebranie z Rodzicami (oraz spotkania indywidualne z nauczycielami) w dniu 03 stycznia 2018 godz 17.00 odbywają się wg następującego harmonogramu:

HARMONOGRAM ZEBRANIA i dyżurów nauczycieli

UWAGA - klasa 3s: zebranie przeniesione na 11 stycznia (czwartek) godz 17.00

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

  • Nabór na stanowisko

    Samodzielny referent ds. płac - szczegóły w BIP

    13

    12.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie