Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/05/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

25

04.2019

Uroczyste zakończenie rokusz szkolnego dla klas czwartych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas czwartych:
piątek 26 kwietnia godz. 11.00 Aula Kampusu

Serdecznie zapraszamy!

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

25

04.2019

Pamięć o Golgocie Wschodu. Wieliczanie z Listy Katyńskiej

W środę 24.04.2019 r. w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka przy ul. Powstania Warszawskiego odbyło się czwarte spotkanie z cyklu „Wieliczka – Wieliczanie” BIS pt. „Pamięć o Golgocie Wschodu. Wieliczanie z Listy Katyńskiej ”.

Porządek spotkania był następujący:

1. Wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom Powiatowego Konkursu Wiedzy o Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego w Krakowie (1989-2019) i wieliczanach w nim.

Wyniki konkursu:

I m. Hubert Cora - VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie

II m.... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

14

04.2019

Wyjazd szkoleniowy do Budapesztu dla klas turystycznych i hotelarskich

Budapeszt – jedno z najpiękniejszych miast Europy był celem wyprawy uczniów klas turystycznych 2T i 2BT. Podczas wycieczki uczniowie wcielili się w rolę przewodników miejskich. Każdy mógł spróbować swych sił prowadząc grupę w labiryncie miejskich ulic czy z pasją przedstawić zabytek, niezwykłą historię czy dzielnicę miasta.
W dniach 10-13.04.2019 przemierzyliśmy węgierską stolicę wzdłuż i wszerz wykorzystując metro, tramwaje, autobusy, a nawet statek. Na trolejbus nie wystarczyło już czasu…
Program... Czytaj dalej

Dodano przez: DarekZ - o 00:00

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie