Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

17/02/2020

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

13

01.2020

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu FRSE

W dniu 8 stycznia miał miejsce w Warszawie na Stadionie Narodowym dzień informacyjny poświęcony programom, projektom i inicjatywom edukacyjnym, w szczególności unijnym, wspierającym współprace pomiędzy krajami oraz wymianę dobrych praktyk.

W tym wydarzeniu wzięły udział 2 uczestniczki programu "Kadra na Start - Kierunek Europa" - pp. Beata Chla i Iwona Windak - obie już koordynujące programy unijne w naszej szkole oraz zainteresowane aplikowaniem w kolejnej edycji konkursu na projekty w ramach akcji KA2.

Trzymamy kciuki, by kolejne konkursy zaowocowały takimi sukcesami, jak poprzednie edycje.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

30

12.2019

Zebranie z Rodzicami i dyżury nauczycieli dla rodziców

Zebrania z Rodzicami uczniów klas  2, 3, 4 -   8 stycznia 2020 r. (środa) godz 17.00.
SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

Zebrania z Rodzicami uczniów klas pierwszych (po szkole podstawowej i gimnazjum)  - 8 stycznia 2020 r. (środa) godz 18.45
Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

21

12.2019

Goście, goście ...

W dniu 16 grudnia 2019 do naszej szkoły zawitali goście: pani Dagmara Jankowska reprezentująca Instytut Transportu Samochodowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie oraz pan Ciaran Bauer pracownik Trinity College Dublin Department of Computer Science najstarszego i najbardziej renomowanego uniwersytetu w Irlandii.
Nasi goście zachęcali nas do udziału w dwóch projektach unijnych - jednym, dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym, drugim perspektywicznym, z dziedziny metodyki nauczania umiejętności "miękkich", niezbędnych na nowoczesnym rynku pracy.
Mamy nadzieję na owocną współpracę pomiędzy naszymi instytucjami.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

  • Sekretariat szkoły czynny w ferie

    od godz 9 do 13.30

    27

    01.2020

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie