Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

20/07/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

7

06.2019

Klasy turystyczne w Grecji na szkoleniu RAINBOW: Animator Czasu Wolnego

Uczniowie klas turystycznych w maju odbyli szkolenie w Grecji w zawodzie animator czasu wolnego, sponsorowane przez Biuro Podróży RAINBOW dla uczniów, którzy pomyślnie przeszli rekrutację. RAINBOW opłaca uczniom przelot w obie strony, tygodniowe szkolenie oraz zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu 4* w Grecji  na półwyspie Chaldikiki.  W kompleksie... Czytaj dalej

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

6

06.2019

Zebranie z Rodzicami (oceny przewidywane)

W dniu 10 czerwca (poniedziałek) o godz 17.00 odbędzie się zebranie z Rodzicami (spotkanie z wychowawcą oraz dyżury nauczycieli) wg poniższego harmonogramu:
HARMONOGRAM

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

31

05.2019

Praktyki zawodowe w hotelach w Niemczech w ramach Projektu Erasmus+ pt. „Międzynarodowe wykształcenie - ciąg dalszy”

To już po raz drugi realizowany jest w naszej szkole projekt w ramach programu Erasmus+, dzięki któremu nasi uczniowie odbywają praktyki zawodowe w Niemczech. W dniach 06.05.19-04.06.19 grupa 16 uczniów naszej szkoły z technikum hotelarskiego, a także obsługi turystycznej oraz żywienia i usług gastronomicznych przebywa na praktykach zawodowych w niemieckich hotelach na terenie Turyngii, Bawarii i Hesji.

W trakcie przygotowań do wyjazdu odbył się intensywny kurs językowy, trening grupowy dotyczący analizy mocnych i słabych stron... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 20:36

Komunikaty

 • Sekretariat szkoły czynny w wakacje

  w godzinach 9:00 - 13:00

  1

  07.2019

 • REKRUTACJA

  odbiór skierowań na badania dla uczniów klas 1 - do 3 lipca godz 15

  3

  07.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie