Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/09/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

17

09.2019

XXIX Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich - Sucha Polana 2019

W sobotę 14 września 2019 r.  Klub Historyczny im. Armii Krajowej zorganizował udział młodzieży w XXIX Małopolskim  Zlocie Szlakami Walk Partyzanckich - Sucha Polana 2019.

Wycieczka stała się okazją do uroczystego uczczenia pamięci o żołnierzach Polskiego Państwa Podziemnego walczących podczas II Wojny Światowej w szeregach Armii Krajowej oraz Batalionów Chłopskich. Uświadamiała też, jaką ofiarę złożył naród polski z niewinnych obywateli podczas bestialskich pacyfikacji miast i wsi przez niemieckich okupantów.

Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich odbył... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 19:14

17

09.2019

Kadra na Start - Kierunek Europa

Z radością informujemy, że w naszej szkole będzie realizowany nowy projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Projekt zatytułowany jest Kadra na Start - Kierunek Europa i będzie trwał przez 2 lata, to jest do wiosny 2021 roku. W odróżnieniu od pozostałych projektów unijnych, ten adresowany jest do nauczycieli naszej szkoły, którzy dzięki uczestnictwu w tym projekcie będą doskonalić się zakresie znajomości języków obcych oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Możemy się też pochwalić tym że nasz projekt uzyskał najwyższą ocenę Agencji Narodowej i... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 07:36

17

09.2019

80 rocznica agresji ZSRR na Polskę

Z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 80 rocznicy napaści sowieckiej na Polskę, w dniu 16 września kolejny już raz gościliśmy w naszej Szkole Pana majora Stanisława Szuro – legendarnego i bardzo zasłużonego uczestnika kampanii wrześniowej, żołnierza  ZWZ AK, więźnia politycznego okresu stalinowskiego. Pan major  Szuro wygłosił prelekcję na temat kampanii wrześniowej 1939r., przebiegu II wojny światowej oraz o swoim udziale w powojennym antykomunistycznym ruchu oporu włącznie z pobytem w stalinowskich więzieniach. Prelekcji z dużym zainteresowaniem wysłuchali uczniowie z klas  technikum obsługi... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 00:00

Komunikaty

  • SEKRETARIAT NIECZYNNY

    od godz. 10.00 w dniu 20.09.2019 (piątek) - z powodu szkolenia.

    20

    09.2019

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie