Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

20/11/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

9

11.2018

Wyjazd studyjny „Produkcja, dystrybucja i marketing wina. Enoturystyka w Polsce i na Węgrzech”

Nauczycielka naszej szkoły Pani Monika Czekirda uczestniczyła w seminarium z wyjazdem studyjnym „Produkcja, dystrybucja i marketing wina.  Enoturystyka w Polsce i na Węgrzech”.  Szkolenie odbyło się w terminie 04-07 listopada 2018 r w Egerze. Organizatorem szkolenia było Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z  Zespołem Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

W programie szkolenia zrealizowano następujące zagadnienia

-zasady uprawy i ochrony winorośli

-sposoby... Czytaj dalej

Dodano przez: IzabelaM - o 09:22

5

11.2018

Klasy Turystyczne w Rezydencji Prezydenta RP Zamek*** w Wiśle

Rezydencja Prezydenta RP Zamek w Wiśle udostępniła swój unikatowy obiekt do zwiedzania dla klasy turystycznej 3T w ramach wycieczki zawodowej. Uczniowie poznali protokół dyplomatyczny delegacji rządowej, cykl obsługi gości VIP oraz zasady precedencji w hotelu.

Rezydencja Prezydenta RP Zamek*** znajduje się w Wiśle, na stoku Zadniego Gronia u zbiegu Czarnego i Białego Potoku.  Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem zwiedzali Salę Myśliwską  Bibliotekę... Czytaj dalej

Dodano przez: MarcinK - o 23:13

5

11.2018

SIGG - XVI edycja konkursu!

Rozpoczęła się XVII edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej SIGG.

SIGG ma postać internetowej gry inwestycyjnej. Uczestnicy zakładają zespoły liczące od 2 do 4 osób. Każdy Zespół mając rachunek inwestycyjny,  dysponuje 20 tysiącami wirtualnych złotych dzięki platformie GPWtr@der. Uczniowie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności inwestowania w akcje, ETF-y oraz kontrakty terminowe.

SIGG to  okazja, aby dowiedzieć się więcej o polskim rynku kapitałowym,... Czytaj dalej

Dodano przez: MateuszS - o 00:00

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    środa 14 listopada 2018 godz 16.30 (Aula Kampusu)

    14

    11.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie