Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

11/12/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

29

10.2013

Podziękowanie za współpracę przy projekcie "Doskonalenie Zawodowe Nauczycieli w dziedzinie wykorzystywania technologii informacyjnej"

Podziękowanie dla Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce

za współpracę przy realizacji projektu "Doskonalenie Zawodowe Nauczycieli w dziedzinie wykorzystywania technologii informacyjnej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Państwa przychylność i zaangażowanie przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji ponad 7 tysięcy małopolskich pedagogów w zakresie multimediów w nauczaniu, a co za tym idzie podwyższenia poziomu edukacji w szkołach naszego regionu.

Dodano przez: KrystianW - o 11:26

23

10.2013

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Zespole Szkół Zawodowych w Wieliczce

Wzorem lat ubiegłych Zespół Szkół Zawodowych włączył się w kolejną edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (OTK) inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej . Patronat nad akcją objęli Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Minister Edukacji Narodowej. W tym roku szczególną uwagę zwróciliśmy na posiadane zasoby i talenty młodych ludzi oraz ich wykorzystanie w planowaniu edukacji i rekrutacji do pracy.

Znajomość posiadanych zasobów, własnych atutów jest szczególnie istotna w sytuacji gdy w... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 18:22

23

10.2013

XII Szkolna Internetowa Gra Gieldowa

14 października rozpoczęła się XII edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Z naszej szkoły do projektu zgłosiło się 20 grup, 3-4 osobowych. Są to uczniowie klas: 3K, 2K, 2FH, 1E i 3A. Każdy Zespół na początku Gry otrzymuje do dyspozycji wirtualne pieniądze w kwocie 100 000 zł. Środki te zdeponowane są na rachunku pieniężnym, który wraz z rachunkiem papierów wartościowych stanowi część rachunku inwestycyjnego Zespołu.

SIGG składa się z gry podstawowej, która będzie trwać od 14 października 2013 r. do 17 stycznia 2014 r. oraz dogrywki, dla chętnych, która będzie trwała od 3... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 18:21

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    środa 14 listopada 2018 godz 16.30 (Aula Kampusu)

    14

    11.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie