Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/08/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

19

04.2014

Wyjazd młodzieży do Włoch w ramach projektu Comenius

W dniach 10.04-15.04.2014 10 uczniów naszej szkoły (klasy: IT, IIT, IIIT, IIH, IIIK) uczestniczyli w wyjeździe do Włoch.
Młodzież naszej szkoły spotkała się z młodzieżą szkół partnerskich: Laura Bassi z Bolonii i Salvador Gadea z Aldaia/Walencja.

Młodzież wszystkich 3 szkół przedstawiła prace projektowe: slajdy z wyrażeniami o wodzie i z poezją Noblistów (Cz. Miłosz, W. Szymborska), historią i wykorzystaniem kanałów wodnych w Bolonii i Wenecji,  nagrała 30 minutową audycję radiową poświęconą tematowi projektu  „Odgłosy wody",  także pracowała... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 17:06

18

04.2014

Wielkanoc

Życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości,
Wypełnionych nadzieją budzącej się wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego,
oraz smacznego święconego w gronie najbliższych,

Życzy Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce

 

Dodano przez: Michał B - o 13:17

14

04.2014

Biegi przełajowe dziewcząt i chłopców w Kłaju

W dniu 11.04.2014 na stadionie klubu KS Kłaj odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
Z radościa informujemy, że reprezentacja dziewcząt w składzie: Oberwan Kinga IG, Zięta Anna IIFH, Kupiec Justyna IIIT zakwalifikowała się do biegów na szczeblu rejonowym.

Reperezentacja chłopców w składzie Bzdyl Mateusz IG, Michalik Andzrej IG i Wysocki Jonatan IIK  bierze udział na szczeblu rejonu reprezentując ZSZ... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 15:11

Komunikaty

 • SEKRETARIAT

  w okresie wakacji przyjmuje interesantów w godz 9-13

  2

  07.2018

 • Klasa 1T - dodatkowe

  zajęcia przed egzaminem poprawkowym z matematyki u p. E. Ziarko - 20 sierpnia godz 9.30. Kolejne terminy podane na pierwszym spotkaniu.

  20

  08.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie