Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

11/12/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

13

11.2014

Poszukiwani wolontariusze ŚDM

ŚDM

plakat wolontariat

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

11

11.2014

Święto Niepodległości

W dniu dzisiejszym w Wieliczce odbyły się uroczystości upamiętniające 96 rocznicę odzyskania niepodległości. W kościele parafialnym pod wezwaniem św. Klemensa odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny, następnie pod pomnikiem Odrodzenia Polski odbył się Apel Poległych oraz złożenie kwiatów przez delegacje lokalnych władz, organizacji, szkół itp. 

W uroczystościach wziął udział Poczet Sztadarowy oraz nauczyciele i uczniowie Powiatowego Centrum.

Ku chwale Ojczyzny !!!

 

Dodano przez: Michał B - o 13:33

7

11.2014

WYcieczka naukowa w ramach MCHE

W ramach realizowanego w szkole projektu MCHE   07.11.14  klasa 2E odbyła wycieczkę naukową na  Uniwersytet Ekonomiczny, z którym współpracujemy w obszarze – przedsiębiorczość, gdzie uczniowie brali czynny udział w emitowanych zajęciach w obszarze przedsiębiorczość w trybie synchronicznym z wykorzystaniem metod i specyfiki kształcenia zdalnego.

Podczas wizyty klasa miała okazję zwiedzić najstarsze budynki uczelni, nowoczesne  sale wykładowe a także spotkać się ze studentami UE.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

  • Zebranie z Rodzicami

    środa 14 listopada 2018 godz 16.30 (Aula Kampusu)

    14

    11.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie