Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

26/09/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

2

10.2014

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK

W piątek, 10 października 2014 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawny Zespół Szkół Zawodowych) odbędzie się po raz 21 Akcja Honorowego Oddawania Krwi.

Krew będzie można oddawać od godziny 8.00 do 12.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Kampus Wielicki, Wieliczka, ul. J. Piłsudskiego 105.

I Ty możesz uratować czyjeś życie – oddaj krew!

Dodano przez: MariuszG - o 22:19

26

09.2014

Koło Miłośników Wieliczki

 W dniu 25 IX 2014r., z okazji 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej, odbyło się w naszej Szkole spotkanie z kombatantem - Panem Stanisławem Szuro, żołnierzem  ZWZ AK, więźniem politycznym okresu stalinowskiego. Uroczystość  została zorganizowana przez Koło Miłośników Wieliczki przy naszej Szkole oraz  przez Panią  Jadwigę Duda-kierownika Działu Regionalnego Miejskiej Biblioteki w Wieliczce. Pan  Szuro w niezwykle ciekawy sposób i z dużą dozą humoru przedstawił młodzieży przebieg  swojej zbrojnej działalności  w okresie kampanii wrześniowej, okupacji hitlerowskiej oraz w  powojennym... Czytaj dalej

Dodano przez: MateuszW - o 00:00

25

09.2014

Koło Miłośników Wieliczki - Pan Stanisław Szuro

 W dniu 25 IX 2014r., z okazji 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej, odbyło się w naszej Szkole spotkanie z kombatantem - Panem Stanisławem Szuro, żołnierzem  ZWZ AK, więźniem politycznym okresu stalinowskiego. Uroczystość  została zorganizowana przez Koło Miłośników Wieliczki przy naszej Szkole oraz  przez Panią  Jadwigę Duda-kierownika Działu Regionalnego Miejskiej Biblioteki w Wieliczce. Pan  Szuro w niezwykle ciekawy sposób i z dużą dozą humoru przedstawił młodzieży przebieg  swojej zbrojnej działalności  w okresie kampanii wrześniowej, okupacji hitlerowskiej oraz... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

Komunikaty

  • Pierwsze zebranie z Rodzicami

    w dniu 12.09.2018 - szczegółowa informacja w Aktualnościach

    12

    09.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie