Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

21/03/2019

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

6

02.2015

Dyskoteka KAMP EVENT - KARNAWALE

To już nasza kolejna gorąca dyskoteka organizowana przez Samorząd Uczniowski, która odbyła się tym razem 2 lutego 2015 r. w naszej szkole. Tym razem była to dyskoteka karnawałowo-walentynkowa. Przybyło wielu dyskotekowych tancerzy, którzy bawili się w rytm różnego rodzaju muzyki do ostatnich sił. Każdy tancerz otrzymywał specjalną opaskę fluo. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy w przygotowaniu i przeporwadzeniu dyskoteki, szczególnie Samorządowi Uczniowskiemu i nauczycielom.

Dodano przez: IzabelaM - o 00:00

1

02.2015

Akcja Fundacji DKMS Polska

W piątek 30 stycznia po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się akcja Fundacji DKMS Polska. Zarejestrowano 46 osób chcących zostać potencjalnymi dawcami szpiku kostnego dla chorych na białaczkę.

46 nowych szans na życie!

Podziękowania należą się osobom, które wsparły tę szlachetną inicjatywę, oraz wolontariuszom, którzy poświęcili swój czas i energię dla ratowania innych, a są to: Anna Dziewońska 3T, Justyna Kowalik 4T, Magdalena Jania 4T, Eliza Górowska 4T i Dawid Bogacz 1F.

Zdjęcia znajdują się w galerii.

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

31

01.2015

Przewodnicy PTTK Dzieciom

W dniu 31 stycznia grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w akcji "Przewodnicy PTTK Dzieciom"

Katarzyna Calik,Agnieszka Jelonek,Beata Wymiatałek 1e, Dominika Janus, Gabriela Ponisz 1f Ewa Bernacik, Anna Brzegowy, Anna Dziewońska 3t oraz Małgorzata Hnatuśko Dagmara Wincencik z 4h

Tegoroczna akcja przebiegła pod hasłem "Polskie drogi do wolności". W ramach niej uczniowie odwiedzili budynek TG "Sokół" w którym zobaczyli pokazy gimnastyki sportowej oraz artystycznej a także Muzeum Narodowe w którym zapoznali się z stałą wystawą "Broń i barwa" oraz czasową "Legiony Polskie 1914-1918"

Grupą... Czytaj dalej

Dodano przez: Michał B - o 00:00

Komunikaty

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie