Witamy w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce (dawniej Zespole Szkół Zawodowych)

11/12/2018

Godło Rzeczpospolitej Polski

Oferta edukacyjna

Absolwenci Technikum mogą podjąć pracę w dużych zakładach przy eksploatacji systemów komputerowych, a także w mniejszych firmach zajmujących się sprzedażą sprzętu i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem grafiki komputerowej, aplikacji internetowych itp. Mogą być także zatrudniani w innych zawodach, w których będą wykorzystywać poznane umiejętności biegłej obsługi sprzętu i oprogramowania komputerowego. 

Aktualności

23

11.2014

Szkolenie metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy

W dniu 21.11.2014 z inicjatywy Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie przy współpracy naszej biblioteki zostało zorganizowane szkolenie metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy z powiatu wielickiego na temat „Ewidencji zbiorów biblioteki szkolnej”.

Przed rozpoczęciem szkolenia prezes Towarzystwa Agnieszka Miśkiewicz przedstawiła bieżące problemy środowisk bibliotekarzy szkolnych oraz działania Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie. Omówione zostały m.in. standardy pracy biblioteki szkolnej, status... Czytaj dalej

Dodano przez: MariuszG - o 00:00

20

11.2014

Selfie z książką w naszej bibliotece


W październiku biblioteka szkolna zorganizowała konkurs Selfie z książką. Celem konkursu była popularyzacja czytania oraz poznanie Waszych zainteresowań. Nadesłane prace zostały ocenione i Jury konkursu postanowiło przyznać nagrody w trzech kategoriach: nagroda dyrekcji, nauczycieli i publiczności. Zostało nagrodzonych sześć prac. Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę w popularyzację czytelnictwa. Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone na apelu porządkowym w grudniu. Organizatorzy: Anna Kurlit i Małgorzata Chamielec

Dodano przez: MariuszG - o 21:21

19

11.2014

Eliminacje do konkursu na temat krajów angielskiego obszaru językowego

W ubiegły piątek (14.11.2014) w auli naszej szkoły odbyły się eliminacje do konkursu na temat krajów angielskiego obszaru językowego pt. "Fascinating Facts and Famous Quotations". Konkurs ten odbywa się corocznie w naszej szkole, ale jeszcze nigdy nie cieszył się tak dużą popularnością. W szranki stanęło blisko 50 osób, z pośród których do kolejnego etapu zakwalifikowano 6 zwycięskich par.

 1. Kuchta Krystian i Fudali Filip, klasa 2K
 2. Gąsłowski Konrad i Leśniak Piotr, klasa 2K
 3. Piszczek Jakub i Lach Patryk, klasa 2K
 4. Widomski Dawid i... Czytaj dalej

Dodano przez: KrystianW - o 15:52

Komunikaty

 • Zebranie z Rodzicami

  środa 14 listopada 2018 godz 16.30 (Aula Kampusu)

  14

  11.2018

OSTATNIE ZDJĘCIA

Zobacz wszystkie